Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az ilyen gazdag...

Szerintetek az ilyen gazdag emberek mint Balogh Levente üzletember az olyan típusú aki úgymond nem áll le barátkozni szegény gyári munkás emberrel csak a hozzá hasonló elit emberekkel áll szóba az ember?

Figyelt kérdés
Saját véleményem szerint szimpatikus ember de biztos másképp éli meg az életet velünk ellentétben.
2023. ápr. 1. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem ismerjük. Honnan tudnánk, hogy milyen és kivel barátkozik?
2023. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát igen néztem vele interjút de nekem így tűnt ha nyaralásról volt szó
2023. ápr. 1. 16:54
 3/11 anonim válasza:
100%
Az emberek szeretnek címkéket ragasztani a másikra, hogy ez ilyen, ez olyan. A te példád a következő üzeneteket hordozza a cetliken: szegény/gyári/munkás. Bármilyen réteg lehet értékes, nemcsak a krém.
2023. ápr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Van egy ismerősöm aki gyári munkás és osztálytársa volt a Tomán Szabina, de ők néha váltanak szót egymással. Nem napi szinten, de pár havonta érdeklődnek egymás felől. Szóval nem feltétlenül igaz, amit írsz, de szerintem azzal sincs semmi baj, ha csak "elit" emberekkel barátkozik, elvégre ő más körökben mozog.
2023. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem itélkezni akarok csak nekem ez jött le abból amit mondott.
2023. ápr. 1. 17:44
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem szóbaáll velük is, és akiben lát spirituszt, azt segíti akárcsak a motivációjával, a gondolatával is. Jó fej szerintem.
2023. ápr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Vidéki ember lévén közvetlen.
2023. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is kedvelem amúgy csak érdekelt ki mit gondol erről.
2023. ápr. 1. 21:03
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Fateromnak van egy elég gazdag haverja,és rendszeresen beszélnek,van,hogy közös programot csinálnak.Múltkor kajáldában fizette az egész család vacsoráját jófejségből.Már szinte kellemetlen volt.De tényleg közvetlen,jó arc az ürge,nem játssza meg magát.Szóval van ilyen,csak gondolom ez ritkább.
2023. ápr. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Igazából nehezen kerülnek egy közegbe, annyira már életmódot él egy ilyen gazdag üzletember, hogy esélye sincs egy gyári munkással összebarátkozni. Esetleg ha valaki olyan típus, aki bemegy a dolgozók közé, ott előfordulhat, hogy elbeszélget velük, de ott munka mellett mélyebben valószínűleg nem tudják megismerni egymást, nincs rá idő, meg a helyzet sem adja ki. Inkább a csoportvezetőkkel, vezetőkkel beszélgetnek, ha már odamennek és nem a munkásokkal.
2023. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!