Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltál már utolsó valamiben?...

Voltál már utolsó valamiben? Akár verseny, akár mondjuk abban, hogy valami neked sikerült a legrosszabbul? Miben?

Figyelt kérdés
Beneveztem egy ilyen egyetemi versenyre, ahol írásbeli formában egy esettanulmányt kellett megoldani, de utolsó lettem :D (neptun kódok szerint fel lett töltve az eredmény, mint egy sima ZH esetében) és picit ég a pofám, pedig senki nem tudja :D
2023. ápr. 2. 18:18
1 2
 1/12 anonim válasza:
Elsőben sportversenyen, azóta igazolt játékos vagyok, szerintem ezen ne pörögj, már megtörtént:) gondolom nincs nagy jelentősége. Inkább azon gondolkozz, hogy mivel lehetnél jobb, miért kerültél a többiek mögé, lesz az még jobb is:)
2023. ápr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor
2023. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha senki nem tudja ki hanyadik akkor te honnan
2023. ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát pontszám alapján látom, hogy én vagyok az utolsó, csak mivel csak én tudom a saját neptun kódom, ezért más nyilván nem tudja, hogy utolsó lettem :D
2023. ápr. 2. 18:59
 5/12 anonim ***** válasza:
Kétszer is. Először egy futóversenyen még általánosban, az nagyon gáz volt, mert nyilván mindenki látta. De nem is azért mentem mert pfú én vagyok a következő Usain Bolt, csak a barátaimmal beneveztünk "biztos jó buli lesz" alapon. De azért égett a pofám :D A másik egy játékos csapatverseny volt, amit nem értettünk hogy miért lettünk utolsók, dehát így alakult.
2023. ápr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha valamilyen közös játék, társasjáték, stb. van, akkor én mindig lehúzom a csapatot, de az egyéni szerepléseim sem rózsásak. Nem voltam sosem társasági ember, így rengeteg játék, feladat nekem új, ha valamikor játszani/szerepelni kell, azaz nincs gyakszim.
2023. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Éredtcségin nekem sikerült a leg szarabul a nyelvtani rész.
2023. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Futóversenyen. Tartalékosnak mentem, de kiesett egy csapattag és ahhoz, hogy versenyben maradjon a csapat, muszáj volt végigcsinálnom a távot. Hát nagyon lemaradva a többiektől, de megcsináltam.
2023. ápr. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Középiskolában, informatikai versenyen. Elírták a nevemet, így nem tudtam bejelentkezni a rendszerbe. Mire kerítettek valakit, aki meg tudta mondani a felhasználónevemet, addigra elment egy csomó idő.
2023. ápr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rajzverseny. Nem utolsó, de a vége fele voltam. Sok versenyzőnek a tanár csinálta meg a pályázati anyagot. A nyertes egy osztálytársam volt, 2es volt rajzból, egy házikót nem tudott rajzolni, de egy full realisztikus Jézusos portréval nyert.. 🙂

Többrt nem is versenyeztem

2023. ápr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!