Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb bűn, amit...

Mi a legnagyobb bűn, amit elkövetett ellenetek az emberiség?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 01:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kiirtott jo nehany gyonyoru allatot, amelyet immar sohasem tudok elve megcsodalni, csak kepeken es tobbe-kevesbe pontos rekonstrukciokon. Igazsag szerint nem ellenem, hanem o ellenuk kovette el, de nekem is szomoru, mert nagyon szeretem az allatokat.
2023. ápr. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Drogok. Késelések.

Féltem a gyerekem ha felnő.

2023. ápr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Többszörös nemi erőszak, és az arra való reakció (csak kitaláltad, mi volt rajtad, kiprovokáltad, csak figyelmet akarsz, stb). Előte és utána is voltak szarságok az életemben, de szerintem ez volt az, ami végleg tönkretett.
2023. ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Ezt a nemi erőszakot úgy kell elképzelni, hogy elkaptak és megerőszakoltak vagy úgy, hogy a párod akarta de te nem és megis csak belenyúlt a bugyidba? Mert eléggé az utóbbi jön le abból amit leírtál. (Bocsi csak tényleg kíváncsi vagyok, ha nem akarsz nem kell válaszolni.)
2023. ápr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

#4

Nem a #3-as válaszoló vagyok. De nem mindegy? Az is ugyanúgy erőszak.

2023. ápr. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13%

Hát nem igazán, mert manapság annyira félre vannak menve eze a dolgok..

Mert neked a barátnőd még soha nem játszotta el, hogy nem szeretné a dolgot közben pedig mégis, csak kéreti magát és úgy és ott kell hozzáérni? De biztosan volt már neked is ilyenben részed.. Utólag pedig ezt is hánytorgatják mert hát ’jaj én nem is akartam csak belementem mert te igen’.

Sok az ilyen Johnny Depp dolog, rágalmazunk össze vissza közben pedig mégsem úgy volt ahogy.

2023. ápr. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%

Szex közben is visszavonható a beleegyezés, ekkor abba kell hagyni.


Csajokat ne manipluálj bele vagy ne könyörögj szexért.


Nem, nem volt ilyen. Mi a párommal csak akkor szexelünk, ha mindketten szeretnénk. Ha valamelyikünknek nincs kedve, vagy máshogy van kedve, akkor nem, vagy nem úgy folytatjuk.


Igenis erőszak az is, ha folytatod, mikor kéri, hogy ne.

Ha belement, akkor belement, de szólni kell, ha valami nem jó.


Én is megmondom, ha nincs kedvem valamihez és ugyanez a páromtól is elvárt. Szerencsére meg is teszi. Nem lennék együtt olyannal, aki erről nem tud kommunikálni, mivel így nem alkalmas semmilyen kapcsolatra, szexre sem. Előbb fel kell nőni.


Vagy ha szeretitek a szerepjátékot és eljátszani, hogy nem szeretne szexelni, legyen egy safe word, amit lehet használni, ha tényleg nincs kedvetek.


Van olyan, hogy nekem nincs kedvem, de ahhoz igen, hogy hangulatba hozzon a párom. De ekkor döntök arról, hogy belemegyek és eljutok odáig, hogy akarjam, vagy elnapoljuk.

2023. ápr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%

"Szex közben is visszavonható a beleegyezés, ekkor abba kell hagyni."

Hát én ezt maximálisan tiszteletben tartottam. Három hétig azt játszotta velem, hogy felhúzott maximálisan, aztán mégsem volt kedve hozzá. És még ő volt vérig sértődve, amikor azt mondtam, hogy többször ilyet nem játszunk, és 2 hete van, hogy elköltözzön tőlem...

2023. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Az egyszerűen hihetetlen számomra, hogy vannak nők akik ilyeneknek is képesek utánna járni, hogy a szeretkezésben kinek mihez mikor mikortól van joga, ez már egy beteges szint..

Mind1 én nem is ragozom itt tovább, oly fölösleges mert nem igazán értetted meg, hogy mit is akartam mondani. (Érvelj/érveljetek tovább, nem jövök vissza ehhez a kérdéshez.)

2023. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!