Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet feldolgozni a...

Hogy lehet feldolgozni a szülők válását?

Figyelt kérdés
Több mint 16 éve elváltak a szüleim, nyilván felnőttem én is, a párommal élek (nincs gyerekünk), de még mindig nem fogadtam el, hogy a szüleim nincsenek már együtt. Talán nem is ez a baj, hanem ahogyan viszonyulnak egymáshoz, sosem értenek egyet, ölik egymást a mai napig. Van olyan, akinek több mint 10 év után sikerült ezt elfogadnia? Hogyan sikerült?
2023. ápr. 4. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Nem értem miért nem opció soha, hogyha valami nem megy egyedül, segítséget kérj.
2023. ápr. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Túráscsapat válasza:
38%
18 voltam mikor a szüleim elváltak. Engem is megviselt pszichológus, pszichiáter. Azóta már családom, gyerekem van. 45f
2023. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első. Kitől kérjek segítséget? Itt próbáltam, hátha volt valaki ilyen cipőben..Nekem nincsen esélyem pszichológushoz járni anyagi okok miatt.
2023. ápr. 6. 01:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!