Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt tudós emberek?

Vannak itt tudós emberek?

Figyelt kérdés
Kivámcsi vagyok hogy gyk felhasználói milyen arányban tudós emberek, ezért indítok egy szavazást.

#tudós emberek #nem tudós emberek #ember tudósok
2023. ápr. 7. 01:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, tudós ember vagyok.
Nem, csak egy mezei ember vagyok.
Kétségtelenül
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Mit értesz tudós ember alatt? Aki laborban mikroszkóppal nézegeti a vizet? Aki annak tartja magát? Vagy aki olyan szakon végzett?


Ha utóbbi akkor én az vagyok (Computer scientist), de azt jó lenne tisztázni mire gondolsz mielőtt kiírsz egy kérdést :D

2023. ápr. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Nekem meggyőződésem, hogy egy biztos van/volt😃. Régebben, még a kovid tombolása idején egy, a témában aktív, markáns véleménnyel rendelkező, a tv-ben is nyilatkozgató, a social mediaban is aktív "tudós" ide is irogatott szerintem. Egyszer leírtam az egyik válaszomban a nevét és rögtön törölték a kérdést.
2023. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudományos fokozatom van, és kutatóként tevékenykedem, de társadalomtudományi területen.
2023. okt. 22. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!