Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan sok a bunkó meg a...

Miért olyan sok a bunkó meg a troll itt a gyakorin ?

Figyelt kérdés
Ez egy kérdezős oldal , aki amihez hozzá akar szólni hozzászól , de már egy ideje azt vettem észre hogy bunkók flegmák , meghazudtolják az embert. Ha valakit idegesít egy kérdés vagy nem érti miért szól hozzá? Ha nem tudsz segíteni legalább ne árts.

#bunkóság #flegma #Nem érti a kérdést
2023. ápr. 10. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Sok a proli kérdés, sok a proli válasz. Ebből az jön le, hogy bunkók, akik itt vannak. Nézzük pl ezt a kérdést. Felteszel egy olyan kérdést, ami általánosít a te tapasztalatodból. Szerinted erre milyen választ lehet adni? Vagy azt, hogy ezt te érzed így vagy azt, hogy igen így van vagy azt, hogy ez a kérdés is szép példája, hogy minden troll kérdezgethet, de akkor már én is troll leszek, pedig csak egy sima reakció egy prosztó kérdésre.
2023. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Üdv az internet világában.
2023. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem meg a kis emberek nagy napjai effektus van itt ,mert ő neki most rossz napja oda bök arc meg név nélkül mert nagyon kemény pár ember . Amúgy azért nem minden kérdés proli , meg ha egy kérdés proli lapozzon nem kell oda bökni egyet feltétlen , lehet valakinek fontos hogy értelmes választ kapjon vagy segítséget netalán.
2023. ápr. 10. 10:41
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen egyet értek a kérdezővel. Szinte bármelyik kérdést megnézed, okoskodás, kioktatás, flegma válasz a reakciók nagy része. Ez az oldal elvileg arról szólna, hogy ha nem tudsz valamit vagy nem értesz valamihez, akkor felteszed a kérdést és várod az értelmes, hozzáértő választ. Ehelyett kioktatást kapsz, lett ezt sem tudod, vagy nem jól tudod. Nyilván ha tudná a választ a kérdező, akkor nem kérdezne.. A tipikus válaszoló úgy gondolja, hogy az iskolában is azért kell kérdezni, mert tudjuk mindenre a választ..
2023. ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ez a kérdés már volt néhányszor. Teljesen felesleges újra meg újra feltenni. Ráadásul a gyakori még fel is ismeri kiküldés előtt, ha volt hasonló kérdés. Egy kis odafigyeléssel elég lenne azokat a válaszokat elolvasni.
2023. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

Amikor nem tudsz kérdezni sem, akkor nincs mit tenni. Az hogy neked mi nem tetszik az a te bajod. Mindenki olvashat, mindenki válaszolhat. Az ember reménykedik, hogy egyszer rájönnek a kérdezők, hogy a saját nyomoruk az mindig a saját nyomoruk lesz. Az meg hogy képtelenek egy kérdést egy az egyben beütni a gugliba, azt nem is kell minősíteni. Amikor felteszed a kérdést, hogy 2x2 mennyi, amire a 4en kívül az az értelmes válasz, hogy keresd meg a neten vagy járj suliba.


Nagyon sokszor van az, hogy megmondják egy kérdésre a választ, de szegény kérdezőnek ez nem elegendő és lehúzza a választ. Aztán megy még egy darabig a felesleges duma, a végén meg kiderül, hogy a kérdező nem is arra gondolt, mert ugye egy kérdést már nem tud megfogalmazni valami miatt. Ilyenkor megy az, hogy flegmáznak vele, pedig csak annyira tájékozatlan, hogy a Holdról is látszik.


Volt egyszer, hogy egy kérdésre a harmadik válaszban megmondtam mi van, ezt természetesen lehúzták, majd még 5 oldalon keresztül ment egy hétig a beszéd, mire kiderült, hogy tényleg az történt amit mondtam (egy eseményre kérdeztek rá és valóban nem volt elég info abban a pillanatban, de én a flegma válaszoló, az addigi tapasztalataim alapján "simán" megmondtam, hogy SZERINTEM ez történt). Ami furcsa, hogy ezek után egyetlen hozzászóló sem jelezte, hogy jé az elején valaki megmondta, akit aztán sem értékeltek feljebb, hogy kiderült a tuti. Szóval egy ilyen helyen a trollkodás teljesen indokolt és elfogadható SZERINTEM:) A színvonalat semmiben nem befolyásolja.

2023. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A társadalom állapotának eltúlzott leképzése.
2023. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol ez van az interneten, nem csak itt. A Gyakori csak annyiban különb, hogy kultusza van és régen a régi százalékos rendszerrel szét lehetett nullázni mindenkit 3-4 fiókkal, meg nem volt jelentés gomb se, így moderáció se nagyon. Manapság már azért javult a helyzet, de még mindig az internet egyik pöcegödre, de nem sokkal van lemaradva a Youtube kommentek, a Facebook csoportok, hirdetések kommentjei és a különböző blogok kommentjeihez képest. Nem hülyeségből már több mint két éve külföldi fórumokon írogatok 90%-ban, de lehet át kéne térnem a 99-re. Ott is sok a hülye, de valahogy teljesen emészthetőek.
2023. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
A folyamatos online trollkodás a szadizmus megnyilvánulása és súlyos mentális zavarra utal.
2023. ápr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Eleve a magyarok többsége nem valami értelmes, de legalább frusztrált, okoskodó. Ez meg egy erősen lejtmenetben lévő oldal, ami felett eljárt az idő.

A kommentelők nagy része nem segítenek akar, csak levezetni a feszültséget, beszólni a kérdezőnek.

Az ide író nők többsége konkrétan orvosi eset, csak személyeskednek, fröcsögnek, de azok sem normálisak, akik leírják a kérdezőnek, máskor fel tehet-e ilyen kérdést, alkothat-e véleményt saját tapasztalat alapján, hogyan fogalmazzon etc.

Szerintem itt a többség max. titkárnő/árufeltöltő, aki próbál nagyon okos lenni.

2023. ápr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!