Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes manapság még jónak lenni?

Érdemes manapság még jónak lenni?

Figyelt kérdés
Ajándékozok ismerőseimnek, de nem igazán kapok vissza semmit. Kedves vagyok velük, de nem igazán köszöntenek fel pl. névnapra, holott én mindig megteszem ezt nekik. Ennyire nem divat már egymással törődni?
2023. ápr. 10. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Abszolut érdemes, csak nem mindegy hogy kivel vagy jó...
2023. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Neked is jól esik, ha valakinek adsz valamit, és neked is jól esik, ha ő viszonozza
2023. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem erdemes normalis keretek kozott csak nem kell erte viszonzast varni. Lehet 10/9 leszarja, de ott marad az az 1 :) Na o lesz a te barid. Ilyen az egesz elet csak nagyban.
2023. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy érdemes, csak kihasználás lesz a vége. Illetve csak akkor, ha tudsz határt szabni magad körül.
2023. ápr. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 he84 ***** válasza:
18%
Igenis érdemes jónal lenni, legfeljebb nem azokkal, akik nem érdemlik meg, hanem velük közömbös, bár a nem viszonzott ajándékozás még nem elég ok erre. De viszont rossznak, gonosznak lenni nem jobb, sőt, inkább rosszabb, szánalmas és csak még rosszabb lesz tőle. Csak mert te ilyen embereket fogtál ki, nem azt jelenti, hogy akkor a többség is ilyen. Ám csak amiatt ne legyél kedves, ne ajándékozz csakis azért, mert viszonzást vársz. Mindig érdemes számítani arra, hogy nem mindenki viszonozza és ezt tudni kell megfelelően kezelni.
2023. ápr. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%
Nem fogsz belőle megèlni, de a tükröt se kell leköpnöd...
2023. ápr. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
12%

Vagánynak kell lenni.


Vágj egy lyukat a nadrágodon, és dugd ki rajta a p*nádat. Vedd le a cipőt, zoknit, maszturbálj nyilvánosan. Ilyen egy vagány csaj.

2023. ápr. 11. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
28%
Nem az törődik veled, aki felköszönt a névnapodon, pláne, hogy az ilyesmit már egyre kevesebben tartják számon. Nem is az, aki ajándékot vesz neked. Hanem az, aki meghallgat, bízhatsz benne, számíthatsz rá, amit elmondasz neki, nem adja tovább, nem un rád és cserél le néhány hónap/év után. Ilyenből nagyon kevés van, de létezik. Viszont gyakran pont ők azok, akik a névnapokat képtelenek számon tartani.
2023. ápr. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azért az, hogy egy köszönömöt írjanak, amikor küldök nekik ajándékot, nem hiszem, hogy túl nagy elvárás lenne.
2023. ápr. 11. 12:06
 10/16 anonim ***** válasza:
12%

Várj, az előbb még azt írtad, hogy nem viszonozzák az ajándékot, most meg azt, hogy meg se köszönik. Nem ugyanaz.

De minek "küldesz" ajándékot? Az ilyennek senki sem örül. Nekem is van olyan rokonom, akit hála Istennek ritkán látok, de minden alkalommal küld valamit a szüleimen keresztül, én ezt értelmezni sem tudom, nem hogy még hálás legyek érte.

2023. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!