Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Errol mit gondolnak az uraim?

Errol mit gondolnak az uraim?

Figyelt kérdés
Oké, ha milliomos lennék, nem költeném a pénzem, nem vennék drága telefonokat, nem vennék drága autókat, nem vennék semmi drágát. Jelenleg úgy gondolom, hogy átlagon felüli életet élek Magyarországon, tavaly vettem a legújabb iphone-t, és nagyon furcsán éreztem magam, csak sokan nem engedhetik meg maguknak, és ez egy nagyon furcsa érzés. eladtam és vettem egy olcsóbbat. Mit gondolsz erről?
2023. ápr. 11. 13:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha jó volt és neked megfelelt, akkor teljesen felesleges volt eladni és másikat venni.

De maga az érzés ismerős. Én eléggé rossz körülmények között nőttem fel, és ahhoz képest jól élek, sőt jobban is, mint az átlag. Nekem sokszor lelkiismeret furdalásom van, ha veszek valami drágábbat. De még sima élelmiszerboltban is. Nem így nőttem fel, nem vagyok hozzászokva, hogy nem kell forintra kiszámolni, hogy mit vehetek meg.

Próbálok egyensúlyt tartani, nem szórom a pénzt, de azért nem is tagadok meg mindent magamtól.

2023. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy kamusztori.
2023. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Ezt, hogy együttérzésből, empátiából, és/vagy szolidaritásból így döntöttél, egy szép gesztusnak tartom. Nem tudom, nekem lennének-e ilyen szempontjaim telefonvásárlásnál. Esetleg kompenzálhattad volna egy pár tíz- vagy százezres adománnyal néhány szervezet felé, ha ennyire foglalkoztatott. Ne hidd egyébként, hogy egy ilyen drága telefon mindenki vágyálmainak a netovábbja. Engem pl. sosem izgattak.
2023. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. ápr. 11. 13:56
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Pöcsöd mekkora, hogy itt akarsz nagyfiúnak tűnni a meséddel?
2023. ápr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
xddd van par irigy, nekik jo a gyarba
2023. ápr. 11. 14:08
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
És jobban hallod amikor kapod az eligazitast hogy melyik műszak lesz a tiéd a jövő héten ?
2023. ápr. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:
75%

A kérdés kiírására ebben a formában senki nem kényszerített, tehát ezt nevezik öncélú hencegésnek.


Azért ez teljesen más, mint amikor például engem akarnak hülyének nézni laikusok, értetlen figurák, amivel arra provokálnak, hogy megemlítsem a szakmai tapasztalataim stb.


Utána rögtön azzal vádol az egyszerű, hogy én vagyok a dicsekvő. Holott magamtól nem dicsekedtem volna, csak próbáltam védeni magam. Vagy lehetne mondani hasonló példákat, ami sérti az ember igazságérzetét.


Amit tehetek az igazság helyrebillentésére, hogy jelentem a kérdést a moderáció részére. Ez csak üres trollkodás, szakmailag nincs is köze a témához.

2023. ápr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
78%

"Errol mit gondolnak az uraim?"


Nem tudni kik az uraid! Így azt se tudni ők mit gondolnak.


Kár volt eladni, lehet hogy az iPhone okos volt, tudta volna kezelni a nyelvtant.

2023. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
2 het utan eladtam.
2023. ápr. 11. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!