Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondolnatok errol az...

Ti mit gondolnatok errol az emberrol a helyemben?

Figyelt kérdés
Egy 24 eves sracrol van szo. Baratnoje soha nem volt meg, nem is csokolozott sohasem, kalandjai sem voltak, tehat mondhatni szuznminden teren. Baratai nincsenek rajtam kivul,bar mi is ritkan beszelunk, illetve nem teljesen ugy, mint a baratok,en inkabb egy havernak tekintem. Talalkozni nem szoktunk mar evek ota, csak amig osztalytarsak voltunk. Gimit elvegezte, aztan probalt tovabbtanulni szakkepzeseken, vagy 3 helyen is, de otthagyta mindet egy ido utan. Dolgozni nem dolgozott sosem, a szuleivel el, ok meg siman turik. Ez mar kb. 4-5 eve igy van. Hogy lehet igy elni, mindent egyuttveve? Egyebkent egy okos sracrol van szo, egyaltalan nem buta.
2015. aug. 20. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Living the life.


Egyébként tényleg. Én irigylem az ilyen embereket egy kicsit. Én is ismerek ilyent, aki agglegény, már 40 év körül járhat és a szakmunkásképző után egy napot nem dolgozott rendes munkahelyen.


Igaz, otthon volt nekik egy pár traktorjuk és azzal műveltek földeket, meg voltak állatok is, de nem nagyon szakadt meg a munkában. Nyugodt élete van és nem izgul semmi miatt. Most hogy az anyja meghalt, az apjával elköltöztek rokonokhoz, hogy a gyerek ne maradjon egyedül, ha az apa is meghal.


Nem mondanám, hogy nekem jobb az életem, sőt.

2015. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1: Az kimaradt, hogy pedig én dolgozom és volt már hosszú párkapcsolatom is.
2015. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

azt gondolom hogy ez akár én is lehetek ha rosszul sülnek el a dolgok... bár én inkább bepakolnék egy táskába és elindulnék felfedezni a világot.. :)

21F

2015. aug. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy egyebkent tudtommal nem is ismerkedik neten egyaltalan, eloben meg ugye nyilvan nem.
2015. aug. 20. 22:45
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat ez egyik sem volt valasz a kerdesemre eppen idaig...
2015. aug. 20. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint én. Csak én 21.
2015. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hasonlo cipoben jarok en is, azzal a kulonbseggel hogy nekem mar volt egy baratnom jo sok eve, es most egyetemre jarok. egyszerre jo lenne mindent csinalni meg elfoglaltnak lenni mint a normalis emberek, de az egyszeru nyugis elet tul kenyelmes.. meg en mar csak ilyen magamnak valo vagyok, ez van.
2015. aug. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy lúzer. És nem azért, mert nem volt barátnője, hanem mert semmit nem fejez be, aminek neki kezd.

Így nem lehet élni.

2015. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5: Miért? Mindenki leírta, hogy mit gondolnak róla. Ez volt a kérdés, nem?
2015. aug. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézd, ő egy lusta, kényelmes ember, aki semmiért nem akarja felvenni a felelősséget. Nem akar felnőni, gyerek akar maradni örökre. Kár, hogy haszontalan elbaltázza, elpocsékolja az életét úgy, hogy semmit nem csinál. Mi lesz vele, ha egyedül marad? Hogy lesz nyugdíja? Majd később nagyon megbánja, hogy nem használta fel e lehetőségeit. Nekem is van egy ismerősöm, aki így él, épp intézik neki a szülei az örök otthont, valami bentlakásos intézetben, hogy ha ők meghalnak, legyen ki ránéz. Kár ezekért, de sajnos ilyen a gondolkodásuk, nem életrevalók.
2015. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!