Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Néha meg örülsz/vadulsz? Hogy...

Néha meg örülsz/vadulsz? Hogy kezeled utána magad ?

Figyelt kérdés

Ez az 5 napom brutális volt…annyi mindent bánok hogy még válogatni sem tudok. Elszívtam 20 g füvet egy csomó utcát is fel rantottam…ittam is…ennek eredménye képen össze-vissza írogattam minden nőnek (hülyeségeket) exemnek is írtam (hülyeséget) közben 3 napig egy szem alvás sem most azaz ma végre elfogyott minden így tisztán tudtam egyet aludni…de akkor is nagyon bánt az egész.


Most ilyen zombi allapot van nálam..csak Chill tea stb. És egy jó ideig en nem akarok semmi vad dolgot…néha te is így megvadulsz? Meg szoktad bánni ? És mit szoktál utána csinálni ? 30f jobb ha csak valami laza játékot be lövök és így off a napra ?


2023. ápr. 11. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Huh de ismerős. Huh. Igen, gyakran előfordult velem ilyesmi. Szerencsére hónapok óta tiszta vagyok, mióta rám talált a segítség. De rohadt nehéz. Hogy kezeltem utána magam? Egy jó három napig depresszióban feküdtem. Aztán minden előlröl mindig.
2023. ápr. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen dettó amúgy
2023. ápr. 11. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Még hányszor akarsz itt életvezetési tanácsot kérni?

Már 5x kiírtad ezt a kérdést

2023. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt olyan hogy a wc felett már imádkoztam hogy befejeztem, nem csinálom többet csak legyek jól fizikailag. Már nem volt mit kihánynom ekkor. Eltelt pár nap és újra arra gondoltam hogy szétkéne csapni magam. Most szerelmes vagyok, borzasztóan. #1es vagyok
2023. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4 az ima is megy nálam is :d na gratulálok valami jó is
2023. ápr. 11. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!