Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőkbe mikor alakul ki az az...

A nőkbe mikor alakul ki az az "ösztön",hogy gyermekre vágynának és van akibe ez nincs meg?

Figyelt kérdés
Ha 30 éves korába még nem érzi hiányát akkor már valószínű ,nem is fogja később sem?
2023. ápr. 12. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más. Nekem akkor volt erős, amikor tomboltak a hormonok, és mindenfelé esküvőknek meg gyerekszületéseknek örültek a párok. Aztán nem úgy alakult az életem, és elmúlt a vágy. Nem zárkóznék el egy megfelelő társ mellett teljesen, és a jól nevelt gyerekekkel el is tudok lenni (a neveletlenek idegesítenek, viszont a szüleikre haragszom inkább) de igazából nem is akartam soha gyereket minden áron, valahogy mindig más volt a fókuszban, egyedülálló anya meg nem akarok lenni.
2023. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Ovodávan mikor papás mamást játszanak. Es 15 évesen aztán 17 20 évesen se arra vágytam valahogy, hogy hasznalgassanak dobjanak.
2023. ápr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van olyan nő, akiben nincs anyai ösztön, és nem akar gyereket. Illetve az hogy 30 évesen nincs gyereke, az elég sokmindentől függhet, nemcsak attól hogy nem akar.
2023. ápr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Sokkal több nőben nincs gondoskodásra irányuló ösztön, mint gondolnánk. Sokan csak kényszernek élik meg a gyereknevelést.
2023. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, van, aki már az oviban is anyukásat játszik, míg van, aki 40 évesen sem kívánja a háta közepére sem. Engem elejétől fogva idegesítettek a gyerekek, már kiskoromban is felhúztam a szemöldököm, amikor a többiek közül valaki áradozott, hogy kistesója lesz. Én titokban rettegtem, hogy egyszer csak nekem is bejelentik. Azóta sem változott, egy porcikám sem kíván semmiféle gyereket a környezetembe, egy sajátot kihordani, megszülni, eltartani, az életemet feláldozni érte meg pláne.
2023. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Anyai nagyanyámban nincs anyai ösztön, ő csak saját magát képes szeretni. Anyukám pszichiátriai beteg lett miatta.
2023. ápr. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 32 éves vagyok, általános iskolai osztálytársam mondta, hogy ő soha nem lesz anya, alsósok lehettünk. Még nincs gyereke, és szerintem nem is lesz a Facebook posztjai alapján. Szóval valakiben soha. Sógornőm azt mondta, amikor tesómmal ismerkedtek, hogy 30 előtt tuti, hogy nem szül, utána talán. Egy éve sem voltak együtt, elkezdte mondogatni, hogy mégis hamarabb szeretne, 24 évesen lett anya. Szerintem egy megbízható pasi meghozhatja a kedvet valakinél. Én meg például mindig tudtam, hogy szeretnék anya lenni, de én is csak a férjem mellett kezdtem konkrétan tervezni, a többinél még kósza gondolatként sem volt jelen. Szóval ez nagyon változó.
2023. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam sosem volt vágy. Valószínűleg a jövőben sem lesz. Mikor gyerek voltam, azon paráztam, hogy hogy fogom összegyeztetni a terveimmel a kötelező 3 gyereket, aztán elképesztő megkönnyebbülést éreztem, mikor rájöttem, hogy nem kötelező egy sem.

Szeretem egyébként a gyerekeket. Cukik. Csak otthonra nem kéne, ahogy egy kutya, vagy zsiráf se kéne.

Gyanítom, hogy sosem fog megjelenni a késztetés, hogy mégis legyen egy. Egyszer hittem azt, hogy terhes vagyok (egy hónapon át kimaradt a menzeszem), és nem ébredt fel 30 évesen semmi anyai ösztön, csak a puszta pánik, hogy nem akarom, hogy terhes legyek, légyszi, ne legyek.

2023. ápr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan, megvan már legkisebb korban is. Ugyanaz az ösztön, amikor a cuki kisnyuszit, kiscicát, kiskutyát akarja a lányka cirógatni egész nap meg egész évben. Fiúk is szeretik az állatokat, de azért legyünk őszinték, három percnél tovább nem fog ott gügyögni egy cuki pamaccsal, van annál érdekesebb felfedeznivaló is a világban...
2023. ápr. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig nem akartam a tinédzser éveimben, meg előtte sem. Aztán lett egy komoly kapcsolatom egy igazán jó férfival és engem ez venne rá a gyerekre. Még nincs gyerekem, de szeretnék tőle. Nem is tudom, mi vinne rá. Egyszerűen jó a kapcsolatunk és másképp gondolom.
2023. ápr. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!