Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vonzalom csak az egyik...

A vonzalom csak az egyik félben alakul ki?

Figyelt kérdés

Van egy illető akihez annyira vonzódom, hogy kb. folyamatosan próbálom terelni róla a figyelmemet. Vele álmodok elég gyakran, az álmaimban olyan mintha ténylegesen a párom lenne.


A kérdésem tulajdonképpen arra irányul, hogy a vonzódásom oka abban is keresendő-e, hogy ő a testbeszédével elárulta az intencióját, vagy pedig csak én érzem. Általában hogy működik ez? Valahol azt olvastam, hogy a vonzódás nagyjából egy súlycsoportú felek közt nagyon gyakran kölcsönös. Tehát ha az egyik fél érzi, akkor a másik is, mindenféle megbeszélés nélkül.



2022. dec. 10. 10:04
 1/9 K.O. ***** válasza:
49%
sztem nem, sztem mindket emberben, vagyis.. na egy pelda, nekem tobb olyan ember van a kornyezetemben aki vonzodik hozzam, de nekem semmi nincs.. vagyis de van, de az nem szexualis vonzodas, bar azt nem is irtad hogy milyen vonzodasrol beszelsz, szexualis vagy lelki, mert nem mindegy, sokan ossze is keverik a kettot, na mindegy en azt vettem eszre, hogy a vonzodas az kolcsonos, minden esetben, csak nem egyforma.. mondjuk amit az elobb irtam, hogy ha pl hozzad szexualisan vonzodnak de te szexualisan nem, akkor lelkileg biztos, vagy forditva, ha hozzad valaki lelkileg vonzodik, akkor vagy te is lelkileg vonzodsz hozza, vagy szexualisan, vagy mind a ketto, de valahogy biztos, sokat beszelgettunk mar errol baratnoimmel, azert merem kijelenteni, tehat valami van, csak sose tudjuk meg hogy mi, mert ahhoz oszintenek kene lenniuk egymashoz az embereknek.. eleg sokan szegyellik ha vonzodnak, pl homoszexualitas, vagy nem jon be neki kulsore a masik, vagy a haverok lebeszelik rola (igen ilyen is van) tehat elnyomjak stb stb stb lehetne sorolni
2022. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Van, hogy igen, de ha valóban megtalálta az ember a párját, akkor a kémia befigyel-jelez, és máris megvan az összhang.

Másrészt a cselekedetekkel, a kommunikációval ki lehet alakítani a vonzalmat a másik felé.

2022. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
" a testbeszédével elárulta az intencióját" Ez mit takar pontosan?
2022. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle lehet a vonzalom, a felek nem feltétlenül ugyanazon vonzalom (érzés, cél) miatt miatt közelednek egymáshoz és ez sok félreértéshez vezet.
2022. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4, az biztos... :/
2022. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nyilván van olyan, hogy az ember félreérti a dolgokat. Ettől félek én is, ezért nem merek mondani semmit, főleg azért, mert én vagyok a női fél.


3: Nem tudom mi nem érthető ezen.

2022. dec. 10. 19:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Kijavítom a vonzódást szimpátiára, és akkor általánosabb lesz kicsit.
2022. dec. 10. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, próbáld meg megkörnyékezni, és kiderül, hogy ő is vonzódik-e hozzád.
2022. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tudja átvenni a te érzéseidet, ha valahogy közel kerülsz hozzá, beszélgetsz vele, és közben kisugárzod magadból ezeket az érzéseket, akaratlanul is. Ha ő ugyanazon az érzelmi hullámhosszon van, vagyis működik a kémia, akkor egymásba szerettek, ha ő nem érzi ugyanezt ott, akkor, akkor ez a plátói szerelem, ami nagyon rossz tud lenni, velem is volt már így, kb. két év volt, amíg elmúlt.
2022. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!