Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan gyülekezetet ahol nem...

Olyan gyülekezetet ahol nem komplett örültek vannak? Mármint név szerint?

Figyelt kérdés

5 éve tértem meg először (nem is gyülekezetben) aztán jártam elég sokáig is…de teljesen rá ment az életem mármint megutáltak, meg aláztak ez miatt stb…és ott is elég fura dolgok voltak már a vége fele (démon űzések) stb stb


Mindegy a lényeg hogy már nagyon régen be fejeztem ezt az egeszet, de nem tudok úgy élni hogy ne érezzem újra isten szeretét…sőt amióta el jöttem onnan a szeretet is teljesen el tűnt az életemből és teljesen magányos vagyok….nem boldogít még a legjobb kocsi sem, kábítószer, k..ák SEMMI úgy érzem azóta el tűnt belőlem valami és soha nem leszek már boldog..egyébként omega gyülekezet volt a neve ahova jártam.


2023. ápr. 12. 19:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem ide akartam a kérdést…majd biztos át helyezik bocs
2023. ápr. 12. 19:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Munkahely
2023. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hogy a fő kérdésedre válaszoljak, a Golgota szerintem elég jó, legalábbis az volt, amikor én kb. 15 éve oda jártam.

Viszont nagyon el vagy tévedve, ha azt hiszed, hogy két út áll előtted, vagy a kicsapongás (kvák, drog) vagy valami hülye gyülekezet. Én pl. azóta élek teljes és kiegyensúlyozott életet, hogy nem járok ilyen helyekre, sőt, Istenben sem hiszek egyáltalán. Van egy működő házasságom, két gyerekem, akiket szeretek, munkám, ami rendben van, barátaim. És jól vagyok. Kábítószer és gyüli nélkül.

Ha te a drogokban, a kvákban és a legjobb kocsiban keresed a boldogságot, akkor tényleg nem fogod megtalálni. Mondanám, hogy akkor már inkább a gyüli, de ahogy látod, az sem működőképes.

2023. ápr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk nekem feleség meg gyerek sem kell..nekem az nem egy teljes élet.


Itt már nem igazán dolgokról van szó…meg nem “értékekről” hanem maga az az érzés amit ott tapasztaltam..mindegy valamit úgyis talalok

2023. ápr. 12. 20:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyogyulashangja.com
2023. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen, mivel a vallások és gyülekezetek általában az elvakultságot várják el és a fanatizmust, ezért értelmes közösség nincs. Olyan lehet, ami kicsit könnyedebb, nyitottabb, vidámabb, de ezt meg tök random lehet megtalálni.
2023. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak még szekták amik a te elképzeléseidhez illeszkednek. Te melyik dajmont priorizálod?
2023. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!