Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni egy olyan...

Mit lehet tenni egy olyan pasival akivel minden tökéletes de egy idióta?

Figyelt kérdés

Nagyon okos..de tényleg mindenhez ért, legyen az autó egyedül szereli, 3 szakmája van, érettségi stb...minden meg tud oldani kb 2 perc alatt, mindig lehet rá számítani ha azt mondom hogy 6:15-re találkozzunk y helyen ő már ott van 10 perccel előtte. Nagyon figyelmes jó szívű, hűséges..jól néz ki magas, izmos (így magától) nem is jár el edzeni. Bármiről teljesen jól el lehet vele beszélgetni tényleg segít mindenben...szexben is jó legszívesebben hozzá is mennék DE


Drog függő..nem annyira durván de már 15 éve nyomja (soha nem előttem) sőt el sem mondta de megtudtam róla. Nem dolgozik már 5 éve...fogalmam sincs honnan van pénze de mindig van. Jó körülmények között él...de így szarik az egész világra...az emberekre is MINDENRE. Morbid humora van de tényleg vicces amúgy már maga az is ahogy előadja magát.


Egyébként meg depressziós de próbálja ezt is titkolni elölem (az anyjától tudtam meg) szóval nem tudom miért van ez mindig velem amúgy? Ha találok valami tényleg jót az sem normális soha...most mit csináljak vele? Ha kidobnám szerintem azt is leszarná. 30 f 26N


2023. ápr. 17. 14:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehet tenni vele? Hát szerintem otthagyni a p....ba.
2023. ápr. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
És találok nála jobbat?? Az ezelőtti randijaim alapján vicc kategória volt az egész. Ez itt a probléma
2023. ápr. 17. 14:57
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyél boldog vele.
2023. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

Láttál közelről drogfüggőt? én igen az egyik volt munkahelyemen.Közvetlen közelről.Napi szinten-és a nagyja "csak" fű volt állítólag.


"Nagyon okos..de tényleg mindenhez ért, legyen az autó egyedül szereli, 3 szakmája van, érettségi stb...minden meg tud oldani kb 2 perc alatt, mindig lehet rá számítani ha azt mondom hogy 6:15-re találkozzunk y helyen ő már ott van 10 perccel előtte. Nagyon figyelmes jó szívű, hűséges..jól néz ki magas, izmos (így magától) nem is jár el edzeni. Bármiről teljesen jól el lehet vele beszélgetni tényleg segít mindenben...szexben is jó legszívesebben hozzá is mennék DE"


A töredéke nem lenne igaz-ennek amit írtál. Nem hogy 15 éves droghasználat..


Van amit nem lehet letagadni, még ha a világ legnagyobb színésze is az ember. Szerintem csak próbálnak alá pakolni, hopgy ellehetetlenítsék.


Te sem vagy neki a tuti, mert csak a pénzét látod. Sajnos lejön az írásodból.

2023. ápr. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Nincsenek egyben okos hülye emberek,vagy okos van/vagy hülye. Egy drogfüggő emberrel,nem hogy egybe nem kelnék,hanem beszélni se beszélnék vele.
2023. ápr. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Majd meglátod hogy mi lesz, ha mellette maradsz, nem?

Kísérletezd ki, ha meg nem tetszik amit látsz, hagyd ott.

2023. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Még most lépj le (szerintem)...
2023. ápr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki 15 éve drogozik az meg is látszik rajta. Hangulatváltozás viselkedés stb. Nem jó emberismerő vagy, ha a depresszióját is az anyjától tudtad meg.
2023. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolgot kell tudomásul venni: Ő a drogba szerelmes.
2023. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

#2:

Márpedig te neki csak a "jócsaj" kellék vagy, akivel tud a haverjainak villogni, nem több. Amúgy igen, találnál nála jobbat, ha nem csak az alfahímekre buknál.

2023. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!