Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Marcona külső mögött egy...

Marcona külső mögött egy nagyon érzékeny ember vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenki azt hiszi ránézésre, hogy nagyképű, nagyarcú, magabiztos, rosszfiú vagyok akit semmi sem bánt. Valójában magamnál érzékenyebb embert nem ismerek. Mindent a szívemre veszek, könnyen elsírom magam, minden nagyon megérint. Hetekig, hónapokig rágódok dolgokon. A párkapcsolatomban is probléma, hogy nem a nagy erős férfi vagyok, mint aminek látszom. Sokszor gyengülök el, a párom támogatását várva, de ő erre nem vevő. Pl most nagyon beteg vagyok, arra lenne szükségem, hogy megnyugtasson, megöleljen, de helyette olyanokat mond, hogy szedd már össze magad, semmj bajod, stb. Mindezt szinte veszekedve. Teljesen kikészít lelkileg.
2023. ápr. 20. 08:27
 1/2 anonim ***** válasza:
43%

Megolellek es megnyugtatlak.

Cserebe osszerakod a maradek 3-4 ikeabutort.

2023. ápr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Itt mondjuk a parod erzeketlen bunko, ez meg nem az erzekenyseg.
2023. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!