Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit fog regálni vajon?

Mit fog regálni vajon?

Figyelt kérdés
Ha egy ember játszmázik velem, én pedig erre azt válaszolom hogy erre neki valami miatt szüksége van, és ezeket nem veszem magamra, inkább megmosolyogtat, és viccesnek tartom hogy ilyen (játszmázós) arra szerintetek mit reagál az illető?
2023. ápr. 20. 19:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Boldog lesz, mert ezzel beszállsz a játékába. Játszmázós ember ellen egy ellenszer van: a teljes kommunikáció hiánya. Letilt, nem mond, nem ír neki semmit. Minden mással a felszállsz a körhintára.
2023. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

A játszma nem itt-és nálad kezdődik.


Ezek szerint az írásod szerint még eletedben nem küzdöttél. Fogalmad nincs, hogy mi az.

2023. ápr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

2+ Tudod hol kezdődik a kűzdés?:


Amikor egy gyerek beleesik a metrosinek közé és elmegy felette 1,5 szerelvény és épp bőrrel és egy apró sérüléssel kimászik. Egyedül, segítség nélkül. Mert az emberek csak bámulnak mint bírka az újkapura.


Ez kűzdés.



De amit te csinálsz, azzal max. a wc-t mehetsz pucolni..kb. az a szint.

2023. ápr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
*elmegy felette 1,5 szerelvény-és megáll a szerelvény fölötte.
2023. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2-es de tudom hogy játszmázik: egyszer ezt akarja, máskor másvalamit, de amit megkap az sosem jó, ezt akar csinálni azt akar csinálni, aztán semmit sem csinál, ide menjünk oda menjünk aztán sehova sem akar menni, és ha finoman jelzem hogy hello, döntsd el mit akarsz, tele vagy ellentmondással, akkor meg nem szól hozzám, majd provokálni kezd. Ja és mindent szándékosan szabotál.
2023. ápr. 20. 19:29
 6/13 A kérdező kommentje:
2-es meg alapvetően hogy jön a kérdésemhez a küzdés? 😆
2023. ápr. 20. 19:31
 7/13 anonim ***** válasza:

5# hát amíg hagyod neki ez is lesz. Nem vesz téged komolyan, mert csacska vagy és csak szórakozik veled. De te úgysem fogod lekoptatni, ez világosan lejön a privátjaidból (azért ha valakire ráírsz, alap lenne a köszönés), meg abból amiket ide is írtál.

Első voltam.

2023. ápr. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Semmilyen privátot nem írtad neked! Édes Istenem... 🤣
2023. ápr. 20. 20:48
 9/13 A kérdező kommentje:
Szerintem veled van a gond, mert én nem látom hol írtad, hogy a privátos dolgot nem nekem írtad?
2023. ápr. 20. 23:19
 10/13 anonim ***** válasza:
11# kétszer is írtam, de törölték. A gond veled van.
2023. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!