Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor láttad(látod) magadat...

Mikor láttad(látod) magadat szépnek? <3

Figyelt kérdés

2023. ápr. 20. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Utoljára talán 7-8 évesen. Már nem tudom milyen érzés.

L

2023. ápr. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Még kb soha..

F

2023. ápr. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Soha...

L

2023. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Dagadt tiniből egész helyes fiatal felnőtt lettem, sok pozitív visszajelzést kaptam a lányoktól akkoriban. Sajnos végül a depresszió győzött.
2023. ápr. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Legutoljára akkor mikor az exem vágytam vissza, és rám jött a lesz.rom az egész világot érzés valahogy.

Felvettem minirucit papuccsal, nem érdekelt ha nem illik össze, nem érdekeltek hogy látszanak a lábaim, a belső kisugárzásom volt az hogy imádom Őt minden porcikámmal, es az egész város utánam forgott mindenhol, de nők is húzott szájjal, kb majdnem mint a filmekben hogy ahol elmegyek autok mennek össze tűzcsapok zubognak:D, csak az exem nem volt sehol..


Később kibékültünk de azt a varázst nem tudta meg.

Aztán újabb szakítás:

Elkezdtem karriert építeni, okos intelligen beszédstílust felvenni, határozott tudatos kedves nő benyomást tenni, na akkoriban ismét "elkapott",és másnap meg at mondta hogy legyek a felesége, gyönyörű vagyok, hozzá kell, menjek. Én meg: hülye vagy?!

Aztán balhé persze megint de az az istenes hatalmas:D


Hát nem semmi pasi volt az eéletemben Ő:)

2023. ápr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

"Elkapott": beültünk egy kulturált helyre pont az intelligens okos nő karakterem volt bennem mert egy rakat interjun is voltam, beszélgettünk és osztottam neki az észt, én ideges voltam miközben ő meg ámuldozott rajtam hogy ez a NŐ, teljesen le volt blokkolva :)

Másnap jött a kézkéréssel:D

2023. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Egy hónapja nagyjából volt egy jobb időszakom, akkor szépnek találtam magam ha tükörben néztem.

Egyébként elképesztő, hogy az aktuális pszichés állapot mennyire be tudja folyásolni valaki kinézetét. Régen voltak depresszív epizódjaim, emlékszem rá hogy ha a tükörben néztem akkor sose ismertem fel magamat, olyan volt mintha valaki más bámulna vissza.

A tekintetem teljesen homályos, üres, és lélektelen volt.

Ellenben jó időszakokban az látszik hogy élettel telibb, vidámabb és mosolygósabb lesz. Ilyenkor szépnek találom magam:)

2023. ápr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Gyakorlatilag soha.


22F

2023. ápr. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
24%
Mindig.
2023. ápr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!