Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » WandaVision 9.rész vélemény?...

WandaVision 9.rész vélemény? (Nyilván ha nem lattad akkor spoiler veszély varható)

Figyelt kérdés

Szóval mi a véleményetek?

Én az elején csak neztem h mi a f@@sz törtenik aztán sírtam rajta amikor vision elporladt(?)

És most nem vágom h a vége mit akar jelenteni



2021. márc. 5. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Háát most néztem meg

Nagyon jó az utolsó 15 percig ott minden össze lett csapva

Vizió/Vizió

Nagyon adja az tetszett

A két boszi harca is jó volt

A búcsú is Wanda ill vízió köztött érzelmes stb

De

Jimmy(az Ázsiai srác) hív telón valamilyen Clintet nyilván Sólyomszemre számítottam erre megjelenik pár random FBI-os

Akkor most vizió(k) al mi van?

A vége amúgy nekem se tiszta

Szóval szó mi szó kellett volna még vagy két rész

2021. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

na igen.

nagyon sajnálom h kb 1 év múlva folytatódik majd a storyja.

Ahogy láttam, Wanda szerepelni fog a pókember 3ban, benne van a castnál ha rákeresel googleen. akkor kb 9 hónap és talán megtudjuk h mi lesz

2021. márc. 5. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt még nem néztem viszont azt vágom hogy a Strange 2ben benne lesz ő is illetve 2 pókember is ami elvileg hamarabb jön ki

De a sorozatra visszatérés én már itt is vártam volna egy Dr Strange megjelenést

2021. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én is vartam. Teóriákat is olvastam és azt hittem h az egyik stablista utani jelenetben benne lesz.

Amúgy ha megnézed Elizabeth Olsen filmjeit akkor ott van a pókember 3 is

2021. márc. 5. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!