Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kik ezek az emberek? Incelek?

Kik ezek az emberek? Incelek?

Figyelt kérdés
Van pár arc itt gyk-n, bár lehet, hogy ez egy ember, csak mindenhova beírja amit gondol, szóval a fővárosi fizetéssel kapcsolatos kérdésekhez rendszeresen beírja, hogy Budapesten 200.000 ft az átlagbér. Természetesen ez egy nevetséges dolog, aki itt él és az ismerősei is itt élnek, az pontosan tudja, hogy maximum a pedagógusok keresnek 200 körül, még a pénztárosok is 300 fölött kapnak. Vidéken is karcsú a 200 már. Max Borsodban számít normálisnak. De mi az értelme valótlant állítani és görcsösen ragaszkodni hozzá? Arra jutottam, hogy ez az illető (vagy ezek) incel és a saját nyomott fizetését akarja így normálisnak feltüntetni saját maga és mások /nők/ számára? Más magyarázatot nem találok. Mit gondoltok erről?

2023. ápr. 22. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Budapesten 250-300 ezer az átlagkereset, normális bejelentett munkával, ahol valóban annyira jelentenek be amennyit keresel, és jár szabadság/táppènz is.
2023. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1


Nagy baráti társaságom van+család, igaz mi 40-esek vagyunk és tanultak, de senkit se ismerek, aki 500 alatt keres. A munkahelyemen a takarító igaz 350 körül kap csak, de ő jár magánházakhoz is, így szerintem neki is megvan bőven.

Aki Pesten 200 körül keres, az minek van Pesten? Az nagyjából a bérminimum, vidéken is megkapja, a lakhatás meg fele/negyede az itteninek. Akkor azok mind agyhalottak? Vagy micsoda? Mert én csak azért lakom Pesten, hogy tudjak keresni, ez a pénz se elég egy rendes életszínvonalhoz, nem is értem mire elég havi 200. A kajánk annyi.

2023. ápr. 22. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Sajnálatos, hogy nem tiltják ki a debileket akik hülyeségeket válaszolnak szándékosan, rendszeresen :/
2023. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Én is 40-es vagyok, és az ismerőseim többsège 250-300 ezret keres, mint ahogy ìrtam. Aki magánházakhoz jár takarìtani, az be is van jelentve? Én is ismerek olyan takarìtót, aki 200 ezret keres 4 órában, de a minimálbèr felère van bejelentve, és nem jár neki táppènz, szabadság. Az ilyen munkák szart sem èrnek.
2023. ápr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

Nem incel, politikai uszító. Észrevettem hasonlót, csak pepitában, mikor azt írják, hogy egy ember havi étkezése 200 ezer minimum, egy könyvet 8 ezer alatt nem lehet kapni, stb.

Mindegyiknek az a lényege, hogy az embereket pánikoltassa, hogy kezdődjön a panaszkodás, a csoportos rettegés, "éhen fogunk halni", "vége mindennek". Mikor vége lett az üzemaganyag árstoppjának, akkor már olyanokat erőltettek itt, hogy 1000 forint lesz literje karácsonyra, meg hasonlók.


Értem én, hogy gazdasági gondok vannak. Ez totál igaz. De Vannak olyan felhasználók itt az oldalon, akik ezeket szándékosan nagyítják, generálják az olyan párbeszédeket, aminek a lényege az, hogy mindenki haldoklik, mindenki éhezik, nincs remény, nincs semmi.

Egyre inkább azt kezdem érezni, hogy sokszor ezek nem irányított dolgok...

2023. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%

A hülyék és lúzerek mindig magukból indulnak ki. Amúgy 634.665 Ft volt már tavaly utolsó negyedévben Budapesten a (bruttó) átlagkereset.


[link]

2023. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!