Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nevelőotthonban nevelkedett...

Nevelőotthonban nevelkedett emberek milyenek lesznek ?

Figyelt kérdés

Tudom, zavaros a kérdés mert nem egy homogén massza, de a történet.

Sok sok éve elváltam feleségemtől, ő akadályozta a láthatást különféle trükkökkel (például 1 évig nem nyitott ajtót, akkor ötletet talált ki hogy péntek este ha 50 perc alatt eljutok hozzá megkapom a gyereket ha nem sikerül akkor vesztettem ő nyert, ez kb 2-300 közlekedési szabálysértés alapján megfelelő autóval (terepjáró kell mert dugóban járdán villamosmegállóban át kell hajtani) sikerülni szokott. Direkt erre vettem autót. Végülis feladtam, így pár éve nem vagyok részese a több mint 1 évtizedig tartó harcnak. Igen ám, a gyerek nevelőotthonba került, de mivel évek óta nem láttam és ön és közveszélyes, így már nem szeretném magamhoz venni, de az apai nagymama fel szeretné venni vele a kapcsolatot. Idáig nem sikerült neki, de félek hogy most a nevelőotthon változtat ezen, mert a gyereknek pénzre lenne szüksége, elmondja az ottani lakóknak és rájárnának idős szüleimre lejmolni. Ezt nem akarom.. Történhet ilyen ? vagy ettől ne féljek ?


2023. ápr. 18. 07:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Barmiylenek lehetnek, épp úgy, mint a családban nevelkedettek is.
2023. ápr. 18. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Off

Amíg van szülő, addig a gyerek nem kerül nevelőotthonba, tehát a történeted egyértelműen kamu. Anyukatol a gyerek hozzád került volna.

2023. ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azzal kezdtem, hogy tisztában vagyok azzal, hogy nem egy homogén massza, ezért írtam hozzá részletesebb kifejtést. A rendszer kérdő mondatot kért tőlem, így nem tudtam a kifejtéssel kezdeni.
2023. ápr. 18. 07:28
 4/17 A kérdező kommentje:
2: miért gondolod ezt ?
2023. ápr. 18. 07:28
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolom ezt, mert ez egy tény. Amíg van másik szülő, addig a gyerek ahhoz kerul. Az államnak nem érdeke saját költségén eltartani és gondozni a gyereket, ha van erre alkalmas és jogilag kötelezhető személy. Marpediga kulonelo szülő ilyen.
2023. ápr. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5: Sajnos ezt nem írtam villogó piros betűkkel, de újra idézetként bemásolom:


"Igen ám, a gyerek nevelőotthonba került, de mivel évek óta nem láttam és ön és közveszélyes, így már nem szeretném magamhoz venni,"


Voltam a gyámügyön, megkérdezték akarom e. Mivel a gyerek ön és közveszélyes, így nem köteleznek arra, hogy az otthonomba hozzam két egészséges gyerek mellé. Ezt már a helyi gyámügyön beszéltük meg, ahol az ügyintéző nem haragszik a férfiakra, így elfogadta álláspontom, sőt mi több, egyet is értett vele, ezután került a gyerek a korházból nevelő intézetbe.

2023. ápr. 18. 07:38
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A másik hogy olyan nincs, hogy látni akarod a gyereket, de nem láthatod.
2023. ápr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7: feladom a harcot, ha nincs akkor nincs.

Biztos deepfake-vel csináltam videokat szabadidőmben hogy nem nyitott ajtót, vettem az ujságosnál az ujságot hogy bizonyítsam a blokkal hogz ott jártam a ház előtt, vettem fel a telefon beszélgetést (amit nem használhatok fel a bíróságon) hogy hány percem volt odaérni és mik voltak a szabályok. Végülis igen megkaphattam, ha budapesten keresztbe át tudok érni péntek délután 16:45kor indulva 17:15ig..

2023. ápr. 18. 07:44
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván változó, de az csak ront a helyzeten, hogy a gyerek tudja, két szülője van, és az egyik nem tudja, a másik nem akarja felnevelni..
2023. ápr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, terepjárót vettél, mert azzal tudsz áthajtani mindenen. A feleséged helyében megvizsgáltatnám, alkalmas vagy-e ennyi ésszel arra, hogy a gyerekeket is magad mellé ültesd.
2023. ápr. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!