Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha a barátnőm...

Mit csináljak, ha a barátnőm sokkal több közös időtöltésre vágyik, mint én?

Figyelt kérdés

És először is félre ne értsetek, nagyon szeretek vele lenni. Viszont ő az a típus, aki úgy töltődik fel, hogy vele van valaki/én. Utál egyedül lenni. Nekem meg pont fordítva, én úgy tudok teljesen feltöltődni, ha naponta 1-2 órát egyedül tudok tölteni, nyugodtan. És ez nem ellene szól, hanem egyszerűen lemerít az egésznapi szocializálódás. Szeretek emberek között lenni, de utána mindig kell egy kis egyedüllét. Mellesleg ő hiper extrovertált, én meg introvertált vagyok.


Mással eddig nem volt gond, szeretek mindenhova vele menni, embereke közé, ilyen problémám nincs. Viszont ha azt mondom neki, hogy egy kicsit egyedül szeretnék lenni, egy pár órára, tanulni, játszani vagy csak olvasni valami érdekeset, akkor egyből azt hiszi hogy én nem is szeretem őt, és nem szeretnék vele lenni. Meg hogy ő nemtudja azt elképzelni, hogy ha én szerelmes vagyok belé, akkor miért nem akarok minden időt vele tölteni, mert ő ilyen. Mit csináljak ezzel? Tud ez így működni szerintetek? Egyre több probléma van ebből mostanában.


Fél éve vagyunk együtt.



2023. ápr. 22. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
21%
Egy ideig hagyd hogy költözzön hozzád…vagyis 1 hetet áldozz fel erre az életedből. Utána már elég lesz szerintem kevesebb is, ha nem akkor meg kell neki mondani a frankot hogy ez azért meg ezért nem jó így neked
2023. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire eltérők az igényeitek egy ilyen alap dologban, akkor ez folyamatos problémát fog okozni. Az ő oldalát nem ismerjük persze, de a leírásod alapján te hajlandó vagy kompromisszumot kötni, mész vele stb., ő viszont személyes sértésnek veszi, ha cserébe te is kérnél kompromisszumot tőle. Ha sürgősen nem tudjátok ezt értlemesen és mindkettőtök számára megnyugtatóan rendezni, akkor szakítsatok, ez csak rosszabb lesz. És neki nem ártana szakember segítségét kérnie.
2023. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!