Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az intelligens emberek többet...

Az intelligens emberek többet szenvednek mint azok akik nem intelligensek?

Figyelt kérdés
Én ameddig vissza tudok emlékezni sosem voltam igazán boldog, már kb 13 évesen átláttam egy csomó mindent, sosem voltam az a elvarázsolt tini sem aki tele van reményekkel meg miegymással.. Igazából ha nekem jó lenne sem lennék boldog mert ugye a világ az sz'r és tele van igazságtalansággal, szenvedéssel stb. Az ember a génjeit, a szüleit stb-t nem választhatja meg. Valaki egy sérüléstől egész életében nyomorék, míg másnak kb görög félisten génjei vannak és körbe van nyalva egész életében. Nem létezik semmi olyan megoldás az életben ami kb mindenkinek jó, a permanens megoldás az lehetne ha az élet eltűnik a bolygóról, de hát az nem biztos hogy egyhamar megtörténik. Szóval jah, hiába vannak jó dolgok is, eltörpülnek a sok rossz mellett.
2023. ápr. 22. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Többet. Mert a "buták" fel sem fogják ezt a sok sz.rt.
2023. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%

Aki nagyon intelligens/zseni, és aki nagyon nem intelligens/fogyatékos, az sokat szenved, viszont a középmezőnyben vannak emberek akik csak simán képtelenek kiélvezni az életet, és folyton azon kattognak, hogy mi rossz körülöttük.


Te még fiatalkának tűnsz az írásod alapján, szóval lehet inkább meg kéne próbálnod élni, ahelyett hogy ilyen emos közhelyekkel teszed magad nihilistává.

2023. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
50%
Utolsóval egyetértek, sok jó és rossz dolog van az életben. Nem indulunk egyenlő esélyekkel ez is tény. De sok olyan embert ismerek akik nagy nehézségeken mentek keresztül,mégis boldogak mert keresik az életben azokat a dolgokat ami örömöt okoz. Meg kell próbálni a jó dolgokat előtérbe helyezni, és hidd el ,hogy ez csak rajtad múlik.
2023. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Igen, főleg ha az EQ-d átlagon felüli.
2023. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Én boldog, szeretetre méltó, szeretni képes emberekkel veszem körbe magam, és csak ilyenekkel tartom a kapcsolatot, legyen szó a családomról, vagy barátokról. Van köztük mérnöktől boltosig mindenki. Nem az IQ-n múlik, hogy ki boldog. Ha megkeseredett vagy, és azt hiszed hogy mások fölött állsz ("uhuuu én MINDENKINÉL okosabb vagyok, és ezért rossz nekem! az összes többi ember ÜRES és GONOSZ, csak én vagyok komplex és érzelmes!!!") akkor egy életre nyomorult és magányos maradsz. Ami érthető; aki ilyen felszínesen gondolkodik a világról, az másoktól csak elvenni képes, önzetlennek és nyíltnak lenni nem.
2023. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem, az intelligens embereknek jellemzően jobb munkahelyük van, ügyesebben feltalálják magukat, gyorsabban gondolkodnak, mint a kevésbé intelligensek és az ebből fakadó előnyöket általában ki is használják, így általában boldogabbak.
2023. ápr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű
2023. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!