Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen vállalkozást tudnék...

Milyen vállalkozást tudnék indítani, amire szükség van?

Figyelt kérdés
Nekem az az élet értelme, hogy azt dolgozom, amit szeretek, közben utazom a világot. De sajnos nem rendelkezek szakmával, viszont szeretnék szerezni olyan szakmát, amivel elérhetem ezt. Milyen vállalkozást tudnék indítani, amire szükség van? Tudom, ehhez kell egy jó ötlet és tőke, de érdekelne milyen vállalkozásokkal lehet talán befutni.

2023. ápr. 24. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Az IT szektorban.
2023. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%

Csak egy csendes kérdés: Mikor szokott téged érdekelni, hogy körülötted mi van? Mikor szoktad figyelni a nemzetközileg folyó eseményeket? Soha?


Csak a profit?

2023. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

2+ Már réges rég azon kéne törnöd a fejed, hogy mi legyen az útvonalad, ha beindul a "buli" Felkészültél, hogy legalább 1 évre elegendő dolgod legyen, ha megszünik a nbet, áram stb? Meg a körülötted lévőket, hogy tudod rendezni, és hogy tudod menteni, ha kell?


vagy csak élsz a vakvilágba és nekem cég kell? és ötlet bárkitől (mert saját magamban annyi affinitás nincs, hogy éegalább az adott gazdasági részt megtudjam határozni, ezért bárki ötletét alkalmazni próbálom)?


Hogy akarsz egy céget indítani, ha még odaáig nem jutottál, hogy a környezetednek tartós biztonságot tudj nyujtani, teljes felelőséggel a munkád alapján?

2023. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Buszvezető, mozdonyvezető, hajóskapitány, légiutas-kísérő.
2023. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Szóval sokat akarsz keresni de gyakorlatilag nem tudsz semmit felmutatni.


Akkor legalább van egy kb. 60 milliós alapod amit be tudsz fektetni?

2023. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez így nem fog működni. Ahhoz, hogy manapság a nulláról egy sikeres vállalkozást építs kell:

1. Tőke

2. Ötlet

3. Tudás

4. Rengeteg befektetett munka.


Na most nálad az első 3 nincs meg, a negyediket meg nem akarod belevinni.

2023. ápr. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

5 "Szóval sokat akarsz keresni de gyakorlatilag nem tudsz semmit felmutatni."


Ha még csak ennyi lenne, szegény fejének..

2023. ápr. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%
Valakinek adtam egyszer egy ötletet pár éve. Megcsinálta-ment ameddig azt követte amit javasoltam-neve is lett a semmiből- élelmiszer házhozszállításos cuccok. Ameddig nem lettek éhesek és az alapok szerint mentek futott a szekér, ma lejtmenetben vannak, mert pont az ellentétjét csinálják mint ahogy javasoltam. És pont úgy gondolkodnak ma, mint ahogy te itt.
2023. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%

Ez így nem fog működni, hogy se szakmád, se semmi, de vállalkozni szeretnél.


Egyébként alapszabály az, hogy azon a területen kezdj el vállalkozni, amit ismersz.

2023. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
8+ Jah és én is egyike vagyok a vásárlójuknak, ezért látom amit látok. Egy kérdőívnél ki is fejtettem a hibákat..de amint elnézem a fejjel a falnak esete maradt...
2023. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!