Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen vállalkozást tudnék...

Milyen vállalkozást tudnék indítani, amire szükség van?

Figyelt kérdés
Nekem az az élet értelme, hogy azt dolgozom, amit szeretek, közben utazom a világot. De sajnos nem rendelkezek szakmával, viszont szeretnék szerezni olyan szakmát, amivel elérhetem ezt. Milyen vállalkozást tudnék indítani, amire szükség van? Tudom, ehhez kell egy jó ötlet és tőke, de érdekelne milyen vállalkozásokkal lehet talán befutni.

2023. ápr. 24. 13:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

6


4+3+2=ből is lehet tőkét kovácsolni, ha nincs tőke. De ahoz nagyon kell tudni melózni. Meg nem árt "némi"Istentől való áldás sem menet közben.

2023. ápr. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%

Én is próbálkoztam ilyen mentalitással valami komolyabbat vállalkozni, hogy főállásban azt csináljam, amit szeretnék, miközben semmit teszek :D Főleg abból kiindulva, hogy tele vagyok véve nálam sokkal hülyébbekkel, akik vállalkozásukból élnek, de annyi eszük van, ami erősen harcol egy darab kiszáradt bottal.

Aztán tökre megörültem, amikor jött egy ötletem, és elkezdtem beleadni mindent az ötlet kidolgozásába, de lelomboztam magamat, elfáradtam, és idővel rájöttem, hogy ami a fejemben jó ötlet volt, arra az embereknek nincs szüksége. Végül beismertem, hogy nem vagyok alkalmas főállású vállalkozónak, mert ha már az első lépcső ennyire nehezen megy (hogy kitaláljak egy alap koncepciót, és ha törik, ha szakad, végig is vigyem), akkor az is nehezen fog menni, hogy utána mit csináljak, hová fejlődjek, mik az aktuális elvárások/igények, stb.

Így inkább azt választottam, hogy másodállásban tanácsadóként vállalkozóknak segítek piacon maradni, fejlődni számukra ismeretlen IT megoldásokkal, a vállalkozás részét meg rájuk hagyom :D

2023. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Ez így nem fog működni. Ahhoz, hogy manapság a nulláról egy sikeres vállalkozást építs kell:

1. Tőke

2. Ötlet

3. Tudás

4. Rengeteg befektetett munka.

Na most nálad az első 3 nincs meg, a negyediket meg nem akarod belevinni."


A munkát belevinném, korábban is dolgoztam rengeteg dolgon, amibe rengeteg energiát kellett belefektetni.

2023. ápr. 24. 18:50
 14/14 anonim ***** válasza:
76%
Uzlettars. Adom az ötletet, szakmát.
2023. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!