Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak engem minden...

Miért akarnak engem minden közösségben "kicsinálni"? Miért van az, hogy egy nem rossz embert zsigerből utálnak?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 24. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Kereszténység (Szent Lélek)+Irigység
2023. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerlek
2023. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Mert gonoszok? Gondold el, hogy már a létezésed mennyire kellemetlen nekik, mert veled szemben szégyenkezniük kell önmagukért. Veled összehasonlítva negatívban jönnek ki. Ez rendkívül irritáló lehet minden áskálódó pletykafészeknek.
2023. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen szerencsétlen sorsra született emberek

Én is

2023. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28%

Ismerek olyan embert akit kb sehol sem tűrnek meg. Ennek az oka az, hogy energiavámpír, a saját szorongásait vagy másokon éli ki, vagy mások által keresi fomyamatosan az igazolást, hogy neki semmi baja.

Ez mutatkozhat abban, hogy nekik soha semmi sem megy könnyen, mert lépten-nyomon mindig olyan sztorikkal jön, hogy ez vagy az hülye volt és emiatt neki extra munkája lett...

Vag yépp levakarhatatlan és mindig ragaszkodik...

Vagy épp annyira be van szűkülve (szorongás vagy más miatt) hogy csak arról képes beszélni ami közvetlenül éri, folyamatosan kapcsolódási pontokért kapálózik

Vagy épp mindenkivel folyamatosan és mindenben egyetért.


Én ezekkel a típusokkal találkoztam eddig, egyik sem elviselhető hosszú távon.

Minden esetben a pszichológus vagy pszichiáter segítségére lett volna szükség, de ugye általában mindig mindneki más a hülye, az tök normális, hogy őt senki nem tudja elviselni...


Ha mindneki szembejön az autópályán, gondolkodj el, lehet te vagy a rossz sávban...

2023. ápr. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!