Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A paranoiát elűzni hogy lehet?

A paranoiát elűzni hogy lehet?

Figyelt kérdés

Nem akarok egy hosszú és unalmas történettel untatni senkit, ezért a lényegre térek. :)


Adott egy ismerősöm, akiről feltételezem, hogy nem szeretné a társaságom, kibeszél a hátam mögött és keresztbe akar tenni nekem.


Viszont erről nincs bizonyítékom, mert senki sem mondta, hogy ilyet tenne, hogy kibeszélne, hogy keresztbe akar tenni nekem és ő se mondta, hogy nem akarja a társaságom.


Van egy erős megérzésem, hogy ezt teszi, de azt sem akarom, hogy tönkretegyem vele és a közös ismerősökkel a kapcsolatot, mert kiderülne, hogy ez csak paranoia és mindenki furának gondolna.


Hogy érhetném el, hogy ne legyen rossz érzésem, ha az illető közelében vagyok? Próbálom, de mindig eszembe jut, hogy mi van, ha esetleg tébyleg kibeszél és keresztbe tesz nekem.


2023. ápr. 25. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Kerüld el.
2023. máj. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!