Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg beteges?

Ez tényleg beteges?

Figyelt kérdés

Sajnos többször előfordult már hogy olyan emberrel alakítottam ki bizalmi kapcsolatot aki nem az volt akinek kiadta magát. Ezért ha elkezdek beszélni valakivel, le szoktam csekkolni hogy nem kamu profil. Megtudta egy illető hogy őt is lecsekkoltam mikor elkezdtünk beszélni és mindenféle elmebetegnek elhordott.

Nem kell nagy dologra gondolni, csak hogy nem pár napos profil, hány ismerőse van, miket osztott meg, családtagjai hozzászóltak a profilképéhez vagy csak tök idegennek tűnő férfiak nő esetében hogy csinos. Max 1 perc az egész.



2023. ápr. 26. 13:52
A kérdező szavazást indított:
Beteges
Nem beteges
Én is csinálok ilyet
Te csinálod jól
35 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges,de lehet, hogy túl naív vagy.Nem mondták még?
2023. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

De

Mindenkibe próbálom a legjobbat belelátni akaratlanul is.

2023. ápr. 26. 14:17
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig már más világot élünk.
2023. ápr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Mert valaki létezésének az a bizonyítéka, hogy a családtagjai hozzászólnak a fotóihoz?? Ne viccelj már. Az enyémek például soha nem tesznek ilyet, akkor én nem is vagyok valódi ember?
2023. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Dehogy beteges, manapság már nagyon nagy red flag ha nincs fenn valaki fészen vagy instán.. Én se szeretem a közi oldalakat mint mindenki, de muszáj, mert munkameghallgatás múlhat azon, hogy jelen vagy e vagy nem.
2023. ápr. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Csak írtam valami példát. Nyilván ennyitől nem lesz egy profil gyanús.
2023. ápr. 26. 14:36
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nagyonis jól teszed. Ez a megfelelő körültekintés. Manapság túl sok idegen ember épít arra (csalás, adathalászat, durva tréfa, meztelen fotók gyűjtői és terjesztői, pedofilok, lejáratások stb), hogy a bizalmunkba férkőzzön. Ez valós veszély, és aki ezt vitatja, pontosan olyan ostoba felhasználó, hogy majd könnyen áldozatul is esik.
2023. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

5.

Én nem vagyok egyiken se, akkor nem is létezem!?

2023. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
(5) de létezel, csak sok lehetőségtől eshetsz el, hogy nem látod a hirdetéseket, vagy nem tudnak rád keresni. De ha olyan munkád van ahol nem szükséges új kuncsaftokat bevonzani, vagy ilyesmi akkor teljesen rendben van, és létezel a valóságban is :D LOL
2023. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek mondtad el neki:)
2023. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!