Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért várják el ezt a nők?

Miért várják el ezt a nők?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon rendes haverom. De amikor elhívtam valamelyik héten szórakozni, azt felelte, hogy megkérdezi a barátnőjét.


És így magamban felmerült a kérdés: Ez most komoly ? Miért kéne megkérdezni ?


Egy kapcsolat nem attól jó, hogy szabadteret adsz a másiknak ? Nem értem igazából mi ez a nőknél.


Mindenre engedélyt kell kérni? Személy szerint tuti kiborulnék.



2023. ápr. 27. 12:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem kért engedélyt, csak tájékoztatta, vagy megkérdezte van-e valami aznapra betervezve. Az én pasim is nagyon feledékeny. De bárhova "elengedem" (lány barátokhoz, vagy többnapos partikra is). De meg szokta kérdezni, hogy ráér-e aznap és elmondja mi a terve.
2023. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
79%
Azért kérdezi, hogy terveztek e valamit aznapra. Szerintem alap udvariasság. Nem az van, hogy le van korlátozva, csak tiszteli annyira, hogy előbb megbeszéli vele, hogy aznap nem baj-e, hogy programot csinál, hátha ők már korábban megbeszéltek valamit csak férfi memóriája van és kiment a fejéből :D
2023. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez sokminden lehet. Lehet az, amire te gondolsz, hogy náluk tényleg ez az engedélykérősdi megy (fordítva is van ilyen szép számmal sajnos). Lehet az is, hogy csak megkérdezi, hogy nem ütközik-e valamivel a dolog, ezzel szerintem nincs semmi gond, sokkal rosszabb, ha igent mond, aztán otthon kiderül, hogy vagy már meg van beszélve akkorra valami, vagy közben a barátnője valami fontos dolog miatt számítana rá épp akkor, és emiatt le kell mondania a veled megbeszélt programot.

Na és igen, lehet, hogy ez csak kifogás, ezt is rengetegen alkalmazzák. Adásvételi csoportokban rendszeres akár 100 forintos tételeknél is, hogy megvenné valaki "csak még megbeszélem a férjemmel", ami egyértelműen kamu, csak annyit jelent, hogy még nem döntötte el, hogy kell-e neki. A te esetedben simán lehetett ugyanez. Talán eljönne, ha jobb dolga nem adódik. A "megkérdezem a barátnőmet" ezt szokta jelenteni sok esetben.

2023. ápr. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is mindig szóltam a páromnak, ha elmentem valakivel szórakozni, hogy ne várjon, majd megyek, mikor hazavisz a szégyen. És azért kérdeztem meg, mert ha neki pl. nagyon szar napja volt aznap, és alig várta volna, hogy hazaérjek, és együtt legyünk, akkor eléggé gyász, ha én mégis elmegyek a haverokkal, vagy a munkatársammal vedelni.
2023. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!