Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 éves leszek idén de úgy...

Erik Erdei kérdése:

20 éves leszek idén de úgy nézzek ki mint egy 13 éves kis fiú 😩😩😩😩. Kinek van ilyen problémája és mit tesz ellene? 🤔

Figyelt kérdés

Sziasztok


Most jelenleg 19 éves vagyok októberben leszek 20 éves de sajnos nem úgy nézzek ki mint egy 20 éves és ez engemet NAGYON zavar de nagyon nagyon sok stressz emiatt van a kinézetem miatt . Mondjuk van rá ok hogy miért nézek ki így mert pajzsmirigy betegségem van ami 12 éves koromban jelentkezett és akkor amikor ezzel a betegségel diagnosztizáltak olyan mint ha meg állt volna az idő számomra . Teltek az évek lassan a 20 éveimet taposom de még mindig gyerek ként nézzek ki .

Használok tesztoszteront de lassan hat én meg egy nagyon türelmetlen ember vagyok bizonyos esetekben sajnos. Elegem van hogy pl láttok az utcán egy lányt bejön meg minden de tudom hogy úgy sincs nála esélyem mert kis fiú nak néz . Szeretnék barátnőt de így nem megy ja és csont és bör vagyok 175 cm vagyok de sajnos csak 57 kg vagyok 75 kg kellene lennem kb . És senki se jöjjön azzal hogy 10 múlva majd örülni fogok neki hogy fiatalabbnak néznek ezzel semmi gond sincsen hogy majd később örülök neki de most nem később van nem is 2033 van hanem most van most és engem ez zavar akinek van ilyen problémája az megérti hogy ez mennyire zavaró hogy már a tükörbe se nézzünk ha véletlenül belle pilanttunk akkor elfog az undor és a szégyen akinek van ilyen problémája az úgy is érteni fogja . Mindegy ha van valakinek ilyen gondja az írja meg mit tesz hogy végre ne nézzék 8 évesnek kb engem már néztek enyinek akkor voltam 18 éves .


Köszönöm ha valaki megért és segít ebben 🙂🙂🙂



#kinézet #20 helyet 14 nek néznek
2023. ápr. 28. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Te vagy az Hasbulla?
2023. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is úgy nézek ki 20 évesen mint egy 12 éves de nem zavar
2023. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De jó neked esküszöm irigyellek 😀😀🤣
2023. ápr. 28. 18:32
 4/9 A kérdező kommentje:
Tényleg csak olyan írjon aki nem akar szórakozni és kötegedni .👏👏👏
2023. ápr. 28. 18:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem csak úgy nézel ki, de úgy is viselkedsz, mint egy gyerek. Miért kell minden mondat végére egy tucat emoji? Előadod itt a hatalmas drámát, majd beszúrsz a végére mindenféle sírva röhögést. Trollkodj máshol...
2023. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nezd meg Sophie Dahl ferjet. Jamie Cullum. Na o meg felnott letere is olyan.

Amugy en is birom a gyerekes pasikat, persze nem mindet, ahogy van.

2023. ápr. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Én is fiatalos vagyok nagyon, de sose zavart. Suliban imádtak a csajok.

Most meg már nem érdekel ki mit gondol. Akinek nem kellek, annak ajtót mutatok.

Fel a fejjel.

🤘

2023. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"😩😩😩😩" --> Jajjjj nye-nye-nye hisztis kisgyerek vagyok, akit mindenki utál, márányínyámámányinyá 😩😩😩😩
2023. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem 10 évvel fiatalabbnak néznek. Meglepődnek már mennyi éves vagyok. valahogy nem érdekel ki mit gondol nevessenek csak.
jan. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!