Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális életet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális életet él a 13 éves unokahugom? (Piciit hosszuu bocsiii)

Figyelt kérdés
Németországba lakik már 6 éve, természetesen a szüleivel es az öcsével, mesélte hogy, milyen szar neki, meg hogy, hogyan telik 1 napja,azt mondta elmegy a suliba, haza ér, és ennyi. Nem megy sehova, azt mondta sok baratja van németbe, de egyikse olyan, es nincs meg az a közös társaság. Jó tanuló, normális lány, tehát tényleg erre a lányra semmi rosszat nem lehetne mondani, a szüleivel sose jött ki, tehát sose kapta meg azt a szülöi szeretetet... oke foglalkoznak vele, ha kell megvesznek neki bármit de, mondta az unokahugom hogy nem minden a márkás ruha, meg a sok pénz. Mesélte hogy folyamatosan csak azt várja hogy tortenjen valami de soha semmi. Kérdeztem hogy "Mivan a fiúkkal?" Ő meg elkezdte hogy a Németországi fiúk nem nagyon jonnek be neki, eddig ha tetszett is neki pár gyerek, azt mondta hogy neki "sose jött össze semmi, de a legtöbb sőt az osszes, azt se tudta h joforman élek". Mondta hogy volt ott kint 1 magyar fiú, de az meg 8 evvel idosebb volt tőle, ezért vele meg azert nem lett volna semmi, es elkezdte nekem mondani "Nekem soha semmi nem jött össze es nem is fog, az összes magyarországi barátnőm tele van barátokkal, mennek ide oda, de nekem nem is ez fáj mert nem nagyon érdekelnek a barátok, de legalabb ez az egy gyerek aki tetszett jött volna össze, legalább baráti szinten lettunk volna, de nem nekem soha semmi"
2022. febr. 6. 19:02
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szerintem azert ez egyaltalan nem egészséges..
2022. febr. 6. 19:02
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Hisztis 13 éves...teljesen normális. Vagy csak lehet szar kedve volt, úgyis össze jön neki valaki, szóval nem kell sajnálni.
2022. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
13 éves nem 23... ennyi idősen vannak fontosabb dolgok is
2022. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Ezzel most előrébb vagy? Mondjuk, az se feltétlen normális, ha a 13 éves unokahúgoddal arról társalogsz, hogy ki jön be neki, ha még a barátkozás se megy neki rendesen. Nem barátai vannak, haverjai, nagy a különbség.
2022. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Azt kéne megtanulni végre, hogy a "nekem soha nem jön össze semmi" alatt az van mindig értve, hogy akiket ő akart, na velük nem lett semmi.


A 10 ezer másik csávó és lány, aki próbált haverkodni meg ismerkedni vele, az ugye nullába van nézve, nem léteznek. Azért, mert velük nem akart. Egy tinilánynál főleg ez van.

2022. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De pont ez az, hogy ő nem szeretne barátokat, van 1,2 magyar barátnője még magyarországrol, veluk interneten szokott sokat beszelgetni és ennyi. De ha szeretne barátokat, lehetne neki millió..
2022. febr. 6. 20:32
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen pont ez az, hogy akiket ő akkart volna nem jött össze soha..
2022. febr. 6. 20:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már lassan te se tudod követni, hogy mi van. Elején még azt írod, hogy sok barátja van, aztán, hogy nincs is, csak 1-2 még Magyarországról. Mellesleg elég durván bele ragadt egy ördögi körbe, mert barátok nélkül nehézkes újakat szerezni. És barátok nélkül bármilyen párkapcsolatot is rohadt nehéz lesz felépítenie, szóval nagyon változtatni kéne a mentalitásán.
2022. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet én írtam rosszul, de úgy értettem hogy 1,2 barátja van magyarorszagrol, akirol ell lehet mondani, akirol ell tudja mondani, hogy a "baratja" németbe meg barátkoznak vele, meg vannak ismerosei, de azt mondta veluk nincs meg az a társaság, ami a magyarországi barátaival..
2022. febr. 7. 09:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azért érzik ezt néhányan zavarosnak, mert valljuk be, hogy a kérdező az a 13 éves "unokahúg". Azt javaslom az "unokahúgodnak", hogy előbb szerezzen normális barátnőket, barátokat, akikkel eltöltheti az időt és majd ennek a hozadéka lehet egy fiú, bár 13 évesen még bőven ráér ezzel. Most kell tanulni és összegyűjteni egy kis érzelmi intelligenciát, tapasztalatot, szociális készségeket pl. barátkozás, ismerkedés közben, hogy később könnyebben menjen a pasizás is.
2022. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!