Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki azért sértődött vérig egy életre valakire, mert az be mert rá rágni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 29. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne?
2023. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja
2023. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem igen, és valamilyen szinten jogos.
2023. ápr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha igen, miért jogos?
2023. ápr. 29. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es:

1. példa: a barátomat bántják a háta mögött én meg kiállok érte. A barátom erre rám lesz dühös, mert ne próbáljam őt védelmezni. Ez ilyen tipikus "menj a phicsába" helyzet mert én neki akartam jót, de erre besértődött. Hát akkor úgy kell neki.

Nyilván ez csak egy hülye példa, de simán lehet, hogy én kiállok érte egy ügyben vagy teszek valamit érte amit nem ért meg és hálátlan módon reagál.


2. Megvádol valamivel alaptalanul. Például megettem a piritóst amit magának készített. Közben nem én ettem meg hanem Sárika, mégis engem cseszett le és rám lett mérges.

Ez is ilyen "menj a phicsába" történet, mert nem bízik bennem vagy megvádol valamivel és nem hiszi el az ellenkezőjét.

Nyilván nem egy piritóson veszünk össze, de simán lehet olyan szitu amikor a berágás nem jogos és ha ő nem érti meg a mi álláspontunkat vagy nem hisz nekünk akkor kell a francnak ilyen barát.

2023. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ha mondjuk aki berágott az okkal rágott be rá, mert ártott neki, és aki be van rágva, így sértődik vérig végérvényesen?
2023. ápr. 29. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!