Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én gondoltam ezt gyerekko...

Csak én gondoltam ezt gyerekkoromban, vagy minden gyerek ilyen?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban azt gondoltam, hogy ha majd felnőtt leszek, akkor rendkívül sikeres leszek, fantasztikus karrierrel, és nagyon sokat fogok keresni. Ezt más gyerek is így szokta gondolni, vagy teljesen másképp?
2023. máj. 1. 02:25
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem biztos, hogy minden gyerek a penzre gondol, de szerintem alapvetoen mindenki ugy kepzeli, hogy ha felno akkor majd mindig minden ugy lesz, ahogy o akarja, ehhez pedig penz kell.

Egyebkent en meg felnottkent is igy gondolom. :D Csak kicsit keson kezdtem el tenni is erte.

2023. máj. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a pénz inkább mint a siker fokmérője jelent meg, sikeres = sok pénzt keres. Mindig a karriert éreztem a legfontosabbnak (nő vagyok).
2023. máj. 1. 02:40
 3/10 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem igen.

Ennek oka, hogy burokban nevelnek.

És elhitetik velünk, hogy tanulással minden elérhető.

Főleg, ha vidéki, buta környezetben élsz, ahol a legsikeresebb ember pl egy tanár, a falu legjava meg egyszerű gyári munkás.

Ha mondjuk jó környezetbe születsz, magániskola, értelmes szülők, önismeret, akkor reálisabban látod a világot.

2023. máj. 1. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hans Pötterman ***** válasza:
80%
Igen,minden gyerek jó életre számít,ez teljesen normális, aztán pofánbasz a rögmagyar rögvalóság.
2023. máj. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem érdekelt különösebben a pénz, meg hogy sok mindenem legyen, most sem érdekel. Szívem szerint elvonulnék zen buddhista szerzetesnek.
2023. máj. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én még kamasz/fiatal felnőtt koromban is ezt hittem. Aztán arcon csapott a valóság. :D
2023. máj. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Én is ilyen voltam; naiv, mint a legtöbb gyerek, de ez normális. Erre mondják a felnőttek, hogy "majd megtudod, milyen nehéz az élet, ha felnőtt leszel." Mondjuk én erre megkérdeztem a szüleimet, hogy miért hoztak a világra, ha tudták, hogy rám is ez vár. Nem tudtak választ adni. :D
2023. máj. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
09:37, azt mégse mondhatták a szüleid, hogy “ mert imádtunk b*szni, aztán besikeredtél”.
2023. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hans Pötterman ***** válasza:
70%

#8

Nekem megmondták őszintén hogy kis ge*i előváladékszökevény vagyok 😂

2023. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is tudtam, hogy nem való nekem az élet és sose viszem majd semmire, csak szenvedni fogok.
2023. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!