Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » KI akarom használni a gyerekko...

KI akarom használni a gyerekkoromat mit csináljak?

Figyelt kérdés
S.O.S most lettem nemrég 17 és rádöbbentem hogy már csak egy évem van gyereknek lenni gondtalannak éretlennek lenni szóval ki akarom használni hogy meg kiskorú vagyok miket kene csinálnom??? Nagyon de nagyon nem akarok felnőtt lenni ajj. Sőt örökre kamasz akarok maradni az a legjobb.

#gyerek #szomorú #kamasz #felnőtt #Neeeemakarokfelnőtlennisohaaaöregvagyokáááá
2022. jan. 16. 18:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
36%
Menj diákmunkára!
2022. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
lol majd rájössz, hogy mennyivel jobb felnőttnek lenni.
2022. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a legjobb óvodásnak lenni. Egész nap csak játék, játék. Ált. isk. elsőtől már kötelességek vannak, padban kell ülni, csendben kell lenni.
2022. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Tanulj olyat ami érdekel, hasznos és jelenleg van rá időd. (Nyelv, programozás, videóvágás...) Később nem lesz ennyi szabadság.

Legyél sokat a barátaiddal, családoddal - sokkal nehezebb lesz megoldani egy közös programot, ha mindenki elköltözik egyetemi kolikba az ország több pontjára, vagy ha te magad elköltözöl otthonról.

Fordíts időt pihenésre - olvasás, játék, filmezés, amit szeretsz csinálni. Egyetemistaként vagy 40 órás munka mellett nem sokszor lesz olyan, hogy következmények nélkül töltheted az egész hétvégédet pihenéssel.:)


Én ezeket annak fényében írom, mit hiányolok a saját középiskolás éveimből, és/vagy miket tartok utólag jó döntésnek. (Most vagyok végzős egyetemista, szóval ez csak pár éve volt, friss az élmény:) )

2022. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
Állítólag 6-7évesen döbbennek rá a gyerekek, hogy már sohasem lesznek fiatalabbak.
2022. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A f@szt jó, már bocsánat! A f@szomat jó!! Felnőttnek lenni a legrosszabb!!! Most azt csinálok amit akarok, de egy felnőtt az dolgozik egész nap valami szar fizetésért amiből el tengődik nincsenek álmaik belefasulnak mindenbe utalnak mindent lusták nyavognak azért üdv mert meg kell mozdulniuk. Egy csomó utálom a munkám az életem aah megint hétfő Ah megint fel kell kelnem és munkába mennem nyavajgas omlik mindenhonnan körülöttem nemhogy örülne b@zmeg hogy van két keze lába tud mozogni nem a felnőtteknek semmi nem jó. Utálom a felnőtteket. En nem akarok az lenni gyereknek lenni a legjobb gondatlan játszik egész nap nem kell semmit se csinálnia nem várnak tőle semmit sem.
2022. jan. 16. 19:12
 7/20 A kérdező kommentje:
4-esnek kosziii ezek jó ötletek köszönöm.
2022. jan. 16. 19:14
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

DDLG/MDLB

ABDL

Hajrá! ;)

2022. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Honnan tudod, ha még nem is voltál felnőtt? :D Tanulj, ne a gép előtt poshadj egész nap, legyenek céljaid és akkor nem lesz belőled egy olyan ember amit leírtál. És ne a körülötted élők alapján ítélkezz. Van egy csomó felnőtt aki boldog, nem nyavalyog, nem punnyad a fotelban miután hazajött és zabálja a chipszet, hanem van hobbija, akármije amivel lefoglalja magát és tesz azért, hogy ne egy depressziós nebáncsvirág legyen aki egész nap csak panaszkodik, hogy milyen sz*r az élet.
2022. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem fog változni az életed attól, mert 18 leszel. Max annyi, hogy szavazhatsz pl. Ha normális szüleid vannak, nem az a 18 a gyerek takarodó a háztól típus, akkor tényleg semmit sem fog változni az életed. Másnap felkelsz majd és ugyan úgy iskolába mész. Anno ezt én is átéltem. Úgy féltem a 18-tól. Már jót nevetek ezen. Majd a 25-nél jobban összeszorult a gyomrom. Most 30 leszek. Nézek kb. magam elé, hogy hová tünt ilyen gyorsan 10 év, még csak most voltam kamasz. Rossz dolog ez, de örülj, hogy csak 18 leszel. Én is ezzel nyugtatom magam, jobb, h 30 leszek nem pedig 50.
2022. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!