Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak közt gyakori akinek...

Férfiak közt gyakori akinek csak motoros jogsija van?

Figyelt kérdés

Autós meg nincs. Olyan fura. Egyik kollégám ilyen, majdem 50 éves már, motoros jogsija van, vagy 4 motorja minden féle teljesítményű, de autója nincs, jogsija sincs rá. Kérdeztem hogy alakult ez így? Tudatos?


Azt mondja nem, csak valahogy megszokta a kétkerekűt és azzal megy télen nyáron és nagyon ritkán ha annyira járhatatlan és veszélyes az út pár napra hó, jég, eső, viharos szél miatt akkor taxizik vagy buszozik, vonatozik.



2023. máj. 3. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem egyáltalán nem fura. Mindenki azzal jár,ami neki jó:) nem kötelező mindenkinek autót vezetni. Bár nekem kocsira is van jogsim, szívesebben vezetek én is motort vagy bringázok (oké,arra nem kell jogsi de na :D ).

Bátyámnak sokáig csak kismotoros jogsija volt,mert mindenhová azzal járt és nem érezte szükségét az autósnak. Aztán úgy hozta az élete, hogy kellett a kocsi is.

32N

2023. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka.

Eleve, akinek családja van, annak ezerszer inkább szüksége van B kat. jogsira és családi autóra, mint A kat. jogsira és motorra.

2023. máj. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!