Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Működhet úgy egy párkapcsolat...

Működhet úgy egy párkapcsolat hogy a nő sokkal műveltebb?

Figyelt kérdés

Van egy nő...nem is igazán a külseje tetszett meg, hanem hogy nagyon okos, nem sokat beszélek vele de mindig jó...van benne egy határozottság, egy tekintély (pedig tényleg nem az az insta cica)...rólam meg kb csak annyi mondható el hogy jóképű vagyok, nyilván valamilyen szinten normális, de azért sokat kéne igazodnom ő hozzá. Rá akarok hajtani csak nem tudom érdemes e...tehát 2 diploma meg még nem tudom milye van még stb...de tök normális. Néha leba..z mert én egy kicsit karakán vagyok de kb ennyi.


én 30 éves vagyok ő 35 körül van.


2023. máj. 3. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Miért ne működhetne? Nem ez lesz az akadálya. Ellenben ez a néha megtörténő karakánság elcsitulhatna, ha őt zavarja a dolog.
2023. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg teljesen más az érdeklődési körötök. Egy idő után téged elkezdene zavarni, hogy sokkal műveltebb nálad.
2023. máj. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Akinél ez működhetne, az alapból nem kérdezné meg, mert nincs komplexusa és nem törékeny az egója.

Ha te lennél műveltebb valakinél az szerinted miért működne?

2023. máj. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%

Teljesen ok. Foglalkozz tobbet a kulsoddel,butasagokon gondolkodas helyett. A jo parkapcsolathoz,egyutteleshez,jo humorhoz,jo programokhoz nem kell,h diplomaid legyenek. Az illemszabalyokat ismerd vagy tanuld meg netrol gyorsan. Ez fontos.


Hajts ra nyugodtan. Biztosan bejossz neki,ha nem hajtott el. Udvariassagbol nem tarsalogna veled. N

2023. máj. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert határozott, játssza az agyát, még nem biztos, hogy okos is.

Kb mintha a nővéremet írtad volna le, egy magát valami felsőbbrendű franc tudja minek képzelő valaki, otthon van pár irodalmi, művészeti, kúltúrdologban, ettől már kb azt hiszi, az ő s.ggéből süt a nap.

Nemrég viszont akkorát szívtam a butasága miatt, mert hallgattam rá, azóta nagyon csendben van.

Az igazán okos, művelt, értelmes emberek onnan ismerhetőek fel, hogy többnyire csak beszélnek mély átéléssel valamiről.

2023. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a felek türelmesek egymással, akkor igen.
2023. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha túl nagy a kulturális, értelmi különbség az közép, hosszútávon biztosan problémát okoz majd. Nem tudom elképzelni például hogy, összejöjjek egy nővel, aki valovilágot, győzikesót, xfaktort néz, szóval a bulvárszenny szintjén van az érdeklődési köre.
2023. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól mert neked nincs két diplomád lehetsz értelmes. Ha tudtok miről beszélgetni, van más közös érdeklődési körötök akkor simán működhet.

Tapasztalatból mondom. Nekem is két diplomám van, a párom meg mezőgazdász. Emiatt semmi hátrány nincs a kapcsolatunkban, nagyon értelmes, de neki nem volt szüksége a diplomára.

Hajts rá, próbáld meg!

2023. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!