Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak a TV-re tudok...

Miért csak a TV-re tudok elaludni?

Figyelt kérdés
Nem a párbeszédekre vagy a cselekményre figyelek, hanem egyszerűen élvezem, megnyugtat a háttérzaj. Elindítom egy kedvenc sorozatom és hamar elalszom. Ilyenkor bekapcsolom energiatakarékosra a kijelző fényerejét minimumra téve persze, hogy ne bántsa a szemem.
2023. máj. 4. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszokás. A bébik is szeretik a monoton háttérzajt elalváskor. Külön appok is vannak, amik a mosógép vagy a porszívó zúgását imitálják.
2023. máj. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Nekem a rádió szól halkan.
2023. máj. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem azért, mert különben túl sokat gondolkodok és felidegesítem magam valamivel, ami miatt pláne nem tudok aludni. Ha van egy kis zaj, főként cselekmény, mint ugye egy soriban, az valahogy ezt kizárja nálam is.
2023. máj. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Én is így vagyok vele már 38 éve.


De alapból nehezen alszok el, és mindig is rossz alvó voltam.


Mindig is irigyeltem azokat akik leteszik a fejüket és bumm elalszanak.

2023. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig tévére alszol el,mellette van még éjszakai fény.Engem kikapcsol valamiért ha hallom egy kis alapzajt és arra tudok elaludni.
2023. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!