Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok az ablakon kidobálni...

Szoktatok az ablakon kidobálni ételt, szemetet, bármit ?

Figyelt kérdés
Ha igen miért ? Hányadikon laktok ?

2023. máj. 4. 10:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%

Alma, paprika csutkát, esetleg citromot.

Szerintem felesleges ezeket a szemétbe dobni, amikor a hangyák, egyébb bogarak valoszinűleg megeszik. Persze fák, bokrok közé dobom, nem a betonra.

2023. máj. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem, de egyszer felmentem a 7.re és ott ült a ház előtt pár k.rva,én meg fentről köptem egyet, néztem ahogy rá esik az egyikre és elszaladtam 🤣🤣🤣
2023. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Hát persze! Mindennap valamit. Mondjuk én kertesházban élek, és azért dobom ki az ablakon, mert akkor a csirkék megeszik. :)
2023. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Max a fenyőfát minden évbe! Persze utána le kell menni és a kukához vinni! 😁 De ezzel nem vagyok egyedül gondolom!
2023. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%

Nem, soha, ez elég fura szokás...

De pl nálunk az öregasszonyok csontokat szoktak kidobálni az ablakon, egy ismerősöm pedig az autóból szokott szemetet, menet közben

2023. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%
15# Sajnos ez nem újdonság! A szerpentines utakon vagy erdős részeken tele van szeméttel az árok! Épp múltkor beszéltünk róla hogy milyen tahó az ember! Még jó hogy belvárosba nem dobálják ki!
2023. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%
#16 Budapesten történt az eset, amikor én is tanúja voltam, de elvileg rendszeresen csinálják
2023. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem, de nagyon régen volt olyan szomszédom, aki minden egyes reggel az ablakon hajította ki az ázott teafiltert a hatodikról, néha egy szalámicsücsköt is utánadobott.
2023. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
Magokat. Néha, mikor gyümölcsöt eszek. Mindig remélem, hogy egyszer gyülölcsfa lesz belőle a társasházunk előtt, de valami gyökér mindig elkaszálja a fünyíróval.
2023. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

Hát én 1x sétáltam a lakótelepünkön, és az egyik panel mellett elhaladva, asszem talán a 5.-6. elemetről nyitott ablak mögül egy üvöltés: "K*RVAANYÁDATTEHÜLYEF*SZG*CIJÁTÉK!!!!!"

A következő pillanatban egy CRT monitor repült ki az ablakon és elég szép hanggal ért földet, vagyis betont. Még jó, hogy már eléggé eltávolodtam az épülettől. 😆

2023. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!