Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hol szoktatok/szerettek...

Ti hol szoktatok/szerettek olvasni?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Kindle-t, azóta rengeteget olvasok, de valahogy otthon már nem az igazi. Olyan helyeket keresek, ahol el lehet tölteni pár órát nyugodt körülmények között, anélkül, hogy bárki is megzavarna.

2019. dec. 14. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Olyat csakis Starbucksban szabad olvasni, közben lehetőleg hangosan kommentálni is.

Persze utána látszólag megsértődni, ha valaki megbámul.


Én KÖNYVET szoktam olvasni, otthon. Például a fürdőkádban, vagy az ágyban, esetleg a kanapén.


Hogy miért? Mert én nem divatból olvasok.

2019. dec. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Könyvet, csak jó könyvet olvasok - otthon, útközben (akár állva is, a járműveken), könyvtárban és mindenhol tudok és szeretek.
2019. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es, nyugi már xD
2019. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
62%

1. Valaki elszeretne kezdeni olvasni, erre te leoltod, hogy "mert te nem divatból olvasol"...


Amúgy otthon szoktam, vagy az ágyamon, vagy a babzsákfotelemben

2021. ápr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"azóta rengeteget olvasok, de valahogy otthon már nem az igazi."

#4, ez nem az "el szeretne kezdeni" kategória, sokkal inkább a "meguntam mert nem kapok pozitív visszajelzést" kategória...

2021. ápr. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!