Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz, hogy óvakodni kell a...

Igaz, hogy óvakodni kell a kezdeményező nőktől?

Figyelt kérdés

Tapasztalataim alapján ha pl tinderen a nő írt rám, kiderült hogy valami nem stimmel velük, de élőben is, munkahelyen, egyetemen is rossz vége lett amikor engem szedtek fel. Rosszak a tapasztalataim, vagy tényleg vigyázni kell az ilyenekkel?


29 F



2023. máj. 7. 13:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Én nem tinderezek de van egy csaj haverom aki használja és eddig mindig a férfiak kezdeményeztek nála.


Egyikkel sem stimmelt semmi mert mind átbszta. Pedig vagy 10 férfival biztos volt dolga. Az utolsó múlt héten történt vele, azután törölte is a Tindert.


Szerintem a Tinder használok nagy részével van baj általánosságban és nem bontanám így nemre a dolgot.

2023. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
15%
Igen. Okos vagy, hogy erre rájöttél. Aki valóban normális nő, annak sosem kell kezdeményeznie nőként, mindig a férfiak kezdeményeznek nála.
2023. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
nem, mindig ki kell használni, ha egy nő kezdeményez.
2023. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Nincsenek olyan, kőbevésett szabályok, hogy ne kezdeményezhetne egy nő. És a puncira is vonatkozik, ha adnak, fogadd el, ha ütnek, szaladj el!
2023. máj. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Nemhogy örülnél hogy rád vannak cuppanva.
2023. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem sem a normális nők kezdeményeznek, hanem inkább a kétségbeesettek, kiéhezettek. Életemben egyszer kezdeményeztem de akkor én is ilyen időszakom éltem. Nem is lett belőle semmi:)
2023. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
91%

Rettegjetek férfiak!! Wááááá

18/L

2023. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
Vigyázz! Mindig legyen nálad óvszer!
2023. máj. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
80%
Pedig sok pasi örülne neki sztem, ha egy nő kezdeményezne neki, főleg ha csinos.
2023. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem ertek nehany kommentet. Miert kellene meghagni minden not aki felajanlkozik? Mik vagyunk mi, allatok? Van a vilagon igenyesseg, izles is.
2023. máj. 7. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!