Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik férfi az...

Szerintetek melyik férfi az ideális vagy aki jobb mai világba? 27-35évesekről van szó!

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 19:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#8

Kérdező, akkor a két pasi közül egyiket se választanám, és keresnék egy 3.-at, aki megfelel annak, amit leírtam. És képzeld, van ilyen, mert a jelenlegi párom pont ilyen. ☺️

2023. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11# Én értem hogy neked van olyan embered! De most a 2 emberi tulajdonságról kérdeztem hogy melyik a jobb! 3.opcitót azért nem is írtam mert nem az a kérdés alapból, meg arra úgyis mindenki azt mondja hogy az a tuti! Ami érthető is!
2023. máj. 8. 21:42
 13/13 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek.

Vannak nők, akik nem akarnak gyereket, vagy idősebb nők, akiknek selyemfiú kell, nem családfenntartó.

Ha sportol, akkor már nem lusta.


Nekem pl nem kellene egy tohonya pasi csak mert van pénze, de egy 40+ elvált, anyagilag padlón lévő anyukának megfelelne.


Nincs jó válasz, kinek mi a fontosabb, egyéni élethelyzettől, igényektől függ.

2023. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!