Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek melyik férfi az...

Szerintetek melyik férfi az ideális vagy aki jobb mai világba? 27-35évesekről van szó!

Figyelt kérdés

2023. máj. 8. 19:52
A kérdező szavazást indított:
Aki edz izmos is kicsit! Jobb képű is De lusta semmihez sem ért! És otthon lakik a szüleivel
Aki nem sportos de van lakása, és önálló eltartja magát esetleg a családját ha van
27 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

"semmihez sem ért"

Ez nem túl jó tulajdonság.

2023. máj. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy 27-35 közötti felnőtt férfitől mit vár el a társadalmi norma,vagy egy nő?Azt,hogy egy szüleinél lakó lusta legyen és semmihez ne értsen?Ha semmihez nem ért,akkor gondolom,munkája sincs.Ki a fenét érdekel egy ilyen "férfi"(?)
2023. máj. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2# Ezt a kérdést azért tettem ki mert van 2 ismerősöm akik ég és föld! Ugye amit említettem! És azt vettem észre hogy a mai fiatalok(lányok) eléggé igénytelenek mert az igénytelen srácnak több csaja van mivel külsőre jobban néz ki ugyan de ennyi azonkívül egy családot nem tudna eltartani! Szóval az jobb egy csajnak hogy a pasija a saját anyánál lakik és egy szobába elvannak?! Minthogy egy értelmesebb életképesebb férfival éljen külön önállóan senki nem szól semmibe bele? Igaz fiatal lánykák 22-25 évesek lehet később megérnek és rájönnek nem az adott helyzet a lényeg hanem az hogy céltudatosak legyenek és legyen jövőjük ne egyik napról a másikra éljenek!
2023. máj. 8. 20:32
 4/13 Rising Phoenix ***** válasza:
Az számít, hogy minél több csaja legyen, vagy az, hogy legyen egy, aki meg is ragad mellette?
2023. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2 vagyok

Megvan az a primitív buta réteg,akiknek az számít,hogy a strandon vagy egy buliban egy izmos kis jóképű f.szkalappal villoghassanak.Csak az ilyen kis lánykák addig simulnak az ilyenekhez,amíg ki nem derül,mekkora balfék a tag.

Értelmes,normális 25 éves fiatal nőnek már van annyi esze,hogy elhajtja az ilyen anyukedvencét.

2023. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
4# Ezt csak ö tudhatja! Én csak külső szemmel szemlélem! Gondolom most jó ez így neki de minél idősebb lesz annál gázabb lesz az otthon lét is és kezdeni kelessz magával valamit! Mert egy érettebb komoly nő aki gyereket is akar családot nem áll le majd ilyen életképtelen emberrel!
2023. máj. 8. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem, mert számomra a kettő ötvözete a nyerő, és nem lényeg a saját lakás, mert azt ketten együtt is meg lehet teremteni.
2023. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7# Igen! Gondoltam hogy az a legjobb ha mind 2! Csak épp azért írtam ki a kérdést mert ha úgymond választani kellene mi fontosabb? Céltudatosság pénz(van háza) vagy izmos jóképű! Azt gondoltam az "álom ember" a 2 együtt!
2023. máj. 8. 21:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan minta azt kérdezném, melyik a jobb egy guminő, vagy egy igazi?
2023. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pénz legyen, abból a többit meg lehet oldani.
2023. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!