Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nézi valaki, hogy mikor...

Miért nézi valaki, hogy mikor nyitotta meg a másik az üzenetet, amit írt?

Figyelt kérdés

Van egy régi ismerősöm. Hosszú idő után írt nekem, de közös téma nincs. Dolgoztam tegnap is, este meg más elfoglaltságom volt. Nem nyitottam meg a második üzenetét, csak ma reggel. Erre délelőtt ír egy üzenetet, hogy a facebook eddig azt mutatta, hogy nem nyitottam meg, most meg azt, hogy tegnap délelőtt láttam és nem érti mikor nyitottam meg.

Nem teljesen mindegy??

Erre mit lehet válaszolni?

Sosem nézek ilyeneket. Majd mindenki ír amikor tud.


2023. máj. 9. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nézem meg mikor írták az üzenetet, ha azt írja" mindjárt jövök" és még 2 óra múlva se kerül elő:)
2023. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
69%

1. Dugni akar.

2. Ha nem, akkor csak rohadtul egyedül van.

3. Sokan teljesen rá vannak kattanva az üzenetküldőkre, kb. úgy funkcionál náluk, mint a narkó. Úristen, gyütt mán válasz? Neem? Mi történhetett, baleset, aszteroida? Hajajaj...

4. Vágd fejbe serpenyővel.

2023. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2: A négyes pont tetszik :DDD


Hát ő egyedül van eléggé, de mindig kínos a beszélgetés közös téma nélkül.

2023. máj. 9. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!