Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jogon akarnak beleszóln...

Milyen jogon akarnak beleszólni egyesek a másik dolgába?

Figyelt kérdés

Jobb lenne,ha mindenki a saját dolgaival törődne,és nem ugatnának bele mindenbe,amikor semmi közük hozzá,mit csinál más.

Bírom ezeket a "mindentudókat",akik jobban tudják,mi a jó valakinek,mint ő saját maga.Miért nem foglalkoznak inkább saját magukkal?



2016. nov. 14. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az emberek unatkoznak, és jobb mások dolgába beleszólni mint a saját háztájon söprögetni. Én is utálom az ilyeneket.
2016. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha mindenki a saját dolgával törődne szörnyű hely lenne a világ, bele ugatni bunkóság elmondani a véleményed nem az. Az, hogy nincs semmi köze másnak, hogy ki mit csinál túl általános ennek nem sok értelme van így. Előfordulhat, hogy más jobban tudja mi lenne jobb neked ez nézőpont és helyzet kérdése. Attól még mert foglalkozik más dolgával nem jelenti, hogy ne foglalkozna a sajátjával is.
2016. nov. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Az,hogy nekem mi a jó,azt ÉN döntöm el! Nekem senki ne szóljon bele a dolgaimba,hagyják békén az életemet!
2016. nov. 15. 03:12
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Látom nem értetted meg amit mondtam így további próbálkozásnak nem látom értelmét de minek írtál ki egy kérdést ha nem vagy hajlandó elgondolkozni máson mint a beszűkült világnézeteden?
2016. nov. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Többre akarják tartani magukat másoknál, azért szólnak bele másod dolgaiba. Szerintem is az lenne a legjobb, ha mindenki a saját háza táján gereblyézne. Van olyan is a világon, hogy magánügy, ami azt jelenti, hogy csak rám tartozik és senki másra. Ilyen dolog például egy ember gondolatai, álmai, a szexualitás, ami csak 2 emberre tartozik. Magán ügy például hogy a saját lakásomban mit mondok. Meg ilyesmik. Ismerek valakit, aki titokban akar megtudni más emberekről dolgokat, mert "úgy tudod meg, milyen ember." Én meg azt mondtam neki, hogy onnan tudod meg, hogy a másik milyen ember, ha beszélgetsz vele. Akik sunyi módon titokban akarnak megismerni embereket, azok félre fogják ismerni. Ez lesz a vége. Egy embert úgy lehet megismerni, hogy beszélgetünk vele.
2016. nov. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 Takarodj máshová kötekedni,ha csak ahhoz értesz,többet ne írj ehhez a kérdéshez!
2016. nov. 15. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
2/4 felhasználó, helyben kaptad a mínuszt! Még az a beszűkült,aki toleráns és elfogadó?!
2017. ápr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert szär emberek. Mindenki foglalkozzon a saját dolgával és ne a másiknak adja a tanácsokat! Magánügy hogy valaki mit tesz saját magával,vagy hogy él. Senkinek nincs joga téged azért kritizálni,amilyen vagy,amit csinálsz,amilyen a viselkedésed.

Akik belepofáznak más dolgába azok mimd nyomorultak,gyávák és nem tudnak magukért tenni,csak tespednek meg várják hogy a szájukba repüljön a sült galamb... Az ilyeneknek sz@rni kell a pofájába,és nem foglalkozni velük,különben az ember csak rágódni fog rajta,meg magát stresszelni. Igenis állj ki az igazadért és mondd meg nekik,hogy neked márpedig NE UGASSON BELE az életedbe/dolgaidba,mert az csakis rád tartozik.Nem őrá.

Azok akik sikeresek,és fontos a jövőjük,magukkal foglalkoznak,a saját házuk táján sepregetnek és nem azzal vannak elfoglalva hogy osszák az észt(annak ellenére hogy értelmi fogyatékosok),meg az ostoba,érdektelen "tanácsaikat",hanem elfogadják ha a másik mást akar,még ha az nem is tetszik nekik. Nekem se tetszik sok minden,amit más tesz/mond vagy bármi,de még se ugatom le,és nem mondom meg neki mi a helyes,hanem hagyom hogy ő döntsön a saját élete felett.

Lényegében ennyi.

Az ilyen 2/4. Válaszoló féléknek meg nem kelkene ide írniuk,xart se tudnak az egészről,de még magukért se tesznek semmit!

2017. szept. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!