Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb problémátok...

Mi a legnagyobb problémátok jelenleg az életben?

Figyelt kérdés

2023. máj. 9. 17:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan kezdjem el az életem egyetemi diploma után. Álláskeresés, elköltözni a szülőktől albérletbe, mivel ilyen árak alapján soha az életben nem lesz saját lakásom, de hogyan nézegessek albérletet, ha azt se tudom lesz-e munkám és mennyi lesz a fizetésem.... Ja és persze az emiatt az ördögi kör miatt kialakult szorongás és depresszióközeli állapot és értéktelenség érzése.
2023. máj. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsi lennék, aki lepontozza a válaszokat, mi alapján teszi ezt? Ez nem a FB és a tetszik-nem tetszik gomb, hanem a hasznos, vagy nem hasznos válasz.

Aki a kérdésre válaszolt, az hasznos.

2023. máj. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Minden válasz hasznos és az adott kérdésre ad választ.

Illene tiszteletben tartani mások véleményét.

Ez most a gonoszkodó, buta, szűklátókörű, haszontalan lepontozóknak szól, akik nem merik felvállalni saját véleményüket, mert még arra sem képesek.

2023. máj. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Félek a jövőtől, egyszerűen elveszettnek érzem magam. Jövő évben ilyenkor már karnyújtásnyira leszek az államvizsgától, ha minden jól megy, de már most azon agyalok, hogy hogyan fogok akkor helytállni. Egyszerűen úgy érzem, a magyarországi körülmények, mindennapok, "életszínvonal" teljesen bedarál és tönkretesz. Tudom, külföldön sem mindenhol jobb, de ott legalább több vagy egy adószámnál, akiért tesz is valamit a kormány...
2023. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nincs pénzem, a férjem azt hiszi egy telefon vagyok amit akkor használ ha bekapcsol, elvitette a gyerekünket a gyámüggyel, nem adják vissza. Kimerült vagyok, magányos vagyok. Sokszor éhes vagyok és kaját se tudok venni, ruhákat se tudok venni..

Soroljam még....

2023. máj. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szex.
2023. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hátfájásom a legnagyobb bajom. Mert 7 éve tart már és sajnos minden nap. Én mit nem adnék ha fájdalom nélkül élhetnék.

Ne mondjátok hogy menjek orvoshoz mert voltam sok helyen, sérveim vannak. Ki nem fakadnak de nem is húzódnak vissza.

2023. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!