Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 12 évesek, mi a legnagyobb...

12 évesek, mi a legnagyobb problémátok az életben?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarlak titeket, csak kíváncsi vagyok
2014. aug. 28. 16:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Mikor tudok új telefont venni végre. A régi már vagy két hónapos és tiszta gagyi.
2014. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Az Első válaszoló az, aki provokál.


Én már nem vagyok 12 éves, de pontosan emlékszem rá, hogy akkor mi volt a legnagyobb problémám. Pontosabban, két dolog volt:


1. Szüleim válása, az azt követő huzavona, amíg végül apukánkhoz nem tudtunk költözni, és meg nem nyugodtak a kedélyek.

2. A matekórák... Rettegésem tárgya.

2014. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Na jó, valójában nem tudom eldönteni, hogy SWAG legyek, PÁWA, vagy esetleg GOTH.
2014. aug. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Rég voltam 12 éves, de még emlékszem, mi volt a bajom.


Fater rendszeresen részegen járt haza.

Az osztálytársaim amiatt piszkáltak, amiatt voltam "stréber", hogy tanultam és kitűnő voltam.

Az első cicánk akkor tűnt el :'(

2014. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
jajh 12 éves... Akkor még semmi bajom nem volt, bármennyire is meglepő. Jah talán az, hogy cod2 be nem voltam még akkor valami jó. Ma már gondolom mások a problémák a 12 éveseknél...
2014. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

12 vagyok, szóval elmondom :D

- nem megy a muscle up

- hétfőtől suli

- nincs zsém rendelni a Myproteinről

2014. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
7%

En 2 eve voltam 12 eves s akkor ezek voltam a problemaim:

1.A suliban az egyik tanarno utalt s utal(szerencsemre megy el a sulibol :D )pofazni akart nekem de visszaszoltam azota ual...

2.A telefonom iszonyuan gagyi volt...

3.Egy lany meg egy fiu mindig kotekedtek velem(most mar nem, osszeverekedtem a lannyal s a fiu pedig mindig elkerul)

4.A legjobb tanulok kozul voltam (s vagyok), irigyeltek (most is de nem annyira, mert kaptam egy csomo rossz jegyet azota :P )

5.Elneveztek a ,,Szent"-nek ,mert nem karonkodtam s igy egyreszt felre taszitottak a menok (mar nem vagyok ebben a helyzetben)

6.Tul ugyes voltam nem csinaltam semmi rosszat egy jo ideje igy kezdek lebenazni(nem mindenki)(s most mar csak ugy 3-an 4-en benaznak le...)

7.Elveszitettem a kutyamat aki azota nem jott vissza :(

kb.ennyi...hu nem is volt keves :P

2014. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én már kétszer annyi idős vagyok de még jól emlékszem, mi volt a legnagyobb problémám.


- Új osztályfőnök, aki kigúnyolt

- A padtársam, aki mindenemet ellopta (az oszi természetesen leszarta és nem engedett elülni sem mellőle)

- Az osztályom kiközösített mert ,,elit" osztály volt és mindenki gazdag volt rajtam kívül

- otthon a szüleim állandóan balhéztak egymással, utálták egymást és épp leszarták hogy nekem problémáim vannak

- Véresre rágtam a körmömet, sebeket kapartam a fejemre, így vezettem le az állandó feszültséget. Anyám pszichiátriai intézettel fenyegetett ha nem hagyom abba de mondanom sem kell hogy ez nem használt.

- 12 évesen kezdtem menstruálni és otthon nem hitték el hogy az nekem fáj

- Akkor láttam először a Balatont

- 12 évesen kaptam egy biciklit, ami 11 éven át volt hű társam, amikor is szegény tönkrement

- 12 voltam amikor először elvittek fodrászhoz, egész életemben combközépig érő hajam volt amit mindig befonva kellett hordanom. Ekkor kaptam végre rendes frizurát, amit hordhattam kiengedve is.

- Az EDDA-Hűtlen című számával országos énekversenyt nyertem :D


Úgy nagyjából ennyi ugrik be.

24/L

2014. szept. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, pontosítanék, nem csak problémákat írtam, szándékosan, hanem inkább fontos eseményeket is. problémám sajnos több volt, mint kellemes emlékem.
2014. szept. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12 voltam amikor először kikaptam bunyóban.
2014. szept. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!