Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig a fokig oké ha valaki...

Meddig a fokig oké ha valaki elszigetelt?

Figyelt kérdés
Én ott tartok hogy anyukámmal beszélek és rokonokkal is,de üzenetben senkivel már.(régebben csak üzeneten keresztül szerettem beszélni,ma már senkivel nem beszélek)
2023. máj. 9. 18:41
 1/3 anonim válasza:
0%

Én nyitott voltam sokáig, aztán a volt iskolámtól zaklattak sokáig, írtam a vezetőségnek, nem használt, aztán a politikusok is törvényileg sértőnek találták az ilyen viselkedést, továbbra is csinálták. Butának is neveztek, de a megbocsátás nálam nem fog bekövetkezni, mert az életemet akarták irányítani, emellett sértő dolgokat is állítottak.


A munkahelyemen nyitott és barátságos voltam sokáig, minden rosszat és sértőt megkaptam, emellett minden jelzőt valótlanul úgy, hogy a munkámmal nagymértékben hozzájárultam a cég sikereihez. Ki is rúgtak volna sokszor. A főnök felesége meg előnyt szerzett, mert szült 2 gyereket, de egy cég embereinek az élete oda lett volna a sok stressz miatt. Nem érdemes sokat mutatni, adni, nyitottnak lenni.


A tapasztalataim alapján, annak szavazok bizalmat, akivel kapcsolatban szeretném azt, hogy az életem része legyen.

2023. máj. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11%
Miért gondolod elszigeteltnek azt az embert aki nem beszél üzenetben? Arra még nem gondoltál, hogy vannak emberek akik személyesen beszélnek, és a lehető leges leg kevesebbet használják az FB chat-et?
2023. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
Mindenki ugy el ahogy akar. De ha nem dumalsz senkivel, akkor ki elott szamit hogy oke e? A te dolgod
2023. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!