Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt aszociális emberek,...

Vannak itt aszociális emberek, akiknek teljes sikerült elszigetelődni az emberektől?

Figyelt kérdés

A legnagyobb álmom,hogy egyedül élhessek és lehetőleg olyan munkát végezzek,ahol a lehető legkevesebbet kell érintkezni az emberekkel.

Van itt olyan,akinek ez sikerült?


2016. jún. 8. 23:16
 1/9 anonim ***** válasza:
ez egy álom is marad. és nem is egészséges hozzáállás.
2016. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Számomra ez a legegészségesebb,mivel szociális fóbiám van.

Nem szeretek emberek között lenni..és nem is akarok,amikornegyedül lehetek,akkor vagyoka legboldogabb.

2016. jún. 8. 23:29
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Én nem járok sehova, nem is dolgozok. Párommal élek egyébként, nem egyedül. Nem bírok emberek közt lenni.
2016. jún. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Gyanítom lány vagy,én nem nagyon találnék olyat,aki eltart,meg nem ismez a célom,mert nem akarok,hogy egy másik személynek felettem hatalma legyen.

Dolgozni szeretnék,csak úgy,hogy ne kelljen emberekkel érintkezni...

2016. jún. 8. 23:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Távmunka és vidéki élet a megoldás. Mindenképpen valamilyen saját vállalkozásban kellene gondolkozni.
2016. jún. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Hat vannak otleteim ;) hegyi pasztorkodas, hatterprogramozo szerzetes/apaca. Am akarmennyire is azt mondod h el akarsz szigetelodni, megmondom h ha valoban egyedul maradsz akkor derul ki h tenyleg jo e neked. Sokan nem tudjak milyen tenyleg egyedul maradni. (Am szerintem ha ennyire szeretnel elzarkozni, a netet sem hasznalnad mar reg :D )
2016. jún. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fóbiák beszélgetéssel gyógyíthatóak, ergo nem mondhatod ez legegészségesebb, mikor elfogadod és tudatosan befogadsz egy számodra ártalmas, benned létező dolgot.

Nekem nagyjából sikerült. Bár én egyben nagyon anti és szociális is vagyok.

2016. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos nálam a dolog nem annyiban merül ki,hogy nem szeretek a közelükben lenni.

Sokkal drasztikusabb.

Önmagában az emberekkel nincs gondom,ha az én otthonomban vannak,de idegen helyen nem tudok köztük lenni,fizikális tünetei vannak.

Ezt nem én választottam,és nem hiszek benne,hogy ez javulni fog,mert ez a személyiségem része.

Generalizált szorongást is megállapítottak nálam.


Napi,heti pár órát eltudok tölteni emberekkel,nem remete vagyok,de nem szeretnék senkivel együtt lakni,a saját egészségem miatt...

2016. jún. 9. 08:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok, a felsoroltakat sikerült elérnem. Viszont lehet, hogy a nyár hatása csak, de mostanában jó lenne, ha lenne valaki mellettem:(. (még mielőtt a privátok garmadája jönne: fiú vagyok)
2016. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!