Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy vágytál valamire, amit aztán megkaptál, utána pedig azt kívántad bár ne kaptad volna meg?

Figyelt kérdés
Egy részem most egészen így érez

2023. máj. 10. 02:25
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Én ma konkrétan hasist kaptam...olyan pi.ca készen vagyok, hogy már nagyon bánom hogy el durrantottam..legszívesebben vissza adnám.
2023. máj. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Volt. Egy csávó, aki miatt aztán depressziós lettem. Ha üzenhetnék valamit a fiatal önmagamnak, az az lenne, hogy ne jöjjek össze vele! Életem legnagyob hibája volt.
2023. máj. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Általában mindig ez van nálam. A várakozási időszakban azt gondolom, hogy ettől más lesz az életem, talán jobb, aztán kiderül, hogy nem. Így inkább sok esetben bármire is vonatkozóan az út, a várakozás a jó-érdekes dolog.
2023. máj. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
volt.
2023. máj. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Rising Phoenix ***** válasza:
Többször is. Nem mindig úgy alakul az élet, ahogyan elképzelted. De változtatni legtöbbször lehet.
2023. máj. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noren1989 ***** válasza:
34%

Szerettem volna egy szexmàniàs nővel együttlenni. Megkaptam.


Egy műszaknyi kefélés utàn, két àlló hónapig - azt mondtam, h nekem ez sok.

2023. máj. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt ilyen. Én minden beteljesült álmomnak örültem.
2023. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!