Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki megkapta a 3. oltást,...

Aki megkapta a 3. oltást, lettek utána mellékhatásai?

Figyelt kérdés
És ha igen, mennyi idő múlva?

2022. jan. 22. 10:08
A kérdező szavazást indított:
Lettek
Nem lettek
Írok kommentet...
28 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Csütörtökön kaptam meg, már aznap este fájt a karom, éjszaka meg rázott a hideg és a fejem elkezdett hasogatni. Tegnap egész nap hőemelkedésem volt, a fejem úgy égett és fájt, semmilyen gyógyszer nem használt rá. Ma már jobb most már csak a karom fáj, de az nagyon.
2022. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonymousreview60 ***** válasza:
21%

Az tök lényegtelen, hogy lett vagy nem lett mellékhatás, hanem az a lényeg, hogy mennyire súlyosak.

1. AstraZeneca. Közepes-enyhe izületi fájdalom, enyhe láz egy este. 2. AstraZeneca, Semmi. 3. Pfizer. Még enyhébb izületi fájdalom, nagyon enyhe fejfájás.

Oltasd be magadat! Sz@r, hogy ilyen zavaros ez az oltásügy, de most ez van. Inkább ez, mint hogy thanososat játszunk a nagymamákon.

2022. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
2022. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Mellékhatás nem volt.

Oltási reakció igen.

2022. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
#4 ugyanez. Csak oltási reakció volt.
2022. jan. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megkaptam az oltást, és hőemelkedésem, fejfájásom, hátfájásom, bőrfájásom, karfájásom lett, és szédülök.

Tudom, hogy ez teljesen normális, tehát nem lepődtem meg, hiszen a 2. oltás után is hasonló, de kicsit gyengébb reakcióim lettek.

2022. jan. 23. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, nekem is a harmadik volt a legdurvább.
2022. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!