Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged bántanak ha itt kérdezel...

Téged bántanak ha itt kérdezel vagy beszólogatsz inkább?

Figyelt kérdés
általában leosztogatod akit hülyének gondolsz vagy téged ugattak le sokszor a kérdęseidnél? vagy esetleg minkettő?
2023. máj. 10. 13:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Akkor is belém kötnek ha normális, szépen megfogalmazott választ írok. Sokan egyből beállítanak mindennek, úgy hogy semmit se tudnak se rólam, se az adott témáról. Az ilyenek nagyon elveszik sokszor a kedvem az oldal használatától :/
2023. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
41%
Én ezért nem kérdezek semmit. Illetve ha van is valami amit nem tudok akkor annak utána szoktam járni/olvasni több helyen.
2023. máj. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
az utolsó kettőt miért pontozzák le? én is igy vagyok,semmi ösztönöm nincs,hogy másokba belekössek,az életben is amig nem bánt valaki miért bántsam. sokszor tanácsot,segítséget kérnek és csak belerugnak itt a kérdezőkbe. azt gondolnád ártatlan kérdést teszel nem tudnak belekötni,de igen. néha ugy érzem,nem ebbe a világba kellett volna születnem,( mikor élőben is bunkó emberek vannak) .aki kezdeményezi a kötekedést kérdezném,felismered magad és miért teszed? ennyire szar az életed vagy mi?
2023. máj. 11. 13:31
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
9# itt a bizonyitek, most is bantanak
2023. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tényleg nem értem, 11-es vagyok, mért lettem nullára pontozva? :') pont erről beszélek, gratu. Egyetértek veled kérdező, minden nap megfogalmazódik bennem, hogy mért kellett erre a világra születnem, undorító, elviselhetetlen ez a társadalom.. Még egy ilyen sz@r oldalon is csak lehúz a sok észlény
2023. máj. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#14 Most nem bántott senki, te vagy az első, aki hozzámszólt. :)
2023. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sem online, sem offline nem szokásom másokat bántani, másoknak beszólni, egyszerűen nekem ez nem megy, nem is akarom, hogy menjen. Ha kritikát kell megfogalmazni, pl. egy projekt keretében, azt is tisztelettel teszem, sosem mások megalázása, kellemetlen helyzetbe hozása a célom.


Ezen az oldalon förtelem, amit én is kapok helyenként, pedig semmi provokatívat nem írtam, senkinek nem írtam semmi olyant, nem személyeskedtem, stb.. Csak szimplán nem mindig egyezik másokkal a véleményem/mondandóm, és ahelyett, hogy ezt ők rendesen, normális viselkedéssel, modorral és tisztelettel tudomásul vennék, alpári stílusra váltanak, és személyeskedni kezdenek, pedig nem is nekik címeztem a kommentet, csak valamilyen okból fogva magukra vették. Én viszont nem süllyedek le a szintjükre, ha nagyon undorító dolgot írnak, jelentem és kész a részemről.


Ami nagyon megmaradt: tavaly tettem fel egy alacsony vérnyomásos kérdést, mert bár volt orvoshoz időpontom, nem akartam addig tovább szenvedni vele. Az egyik válasz valahogy így hangzott: "ez agyi gond, remélem megh@lsz". El nem tudom mondani mennyire rosszul esett, tudom, hogy az ő szegénységi bizonyítványa, de akkor is..

Lenne pedig megint egy egészségügyi kérdésem, de már ki sem merem írni... És pont ez lesz a dolog vesztje; az ilyenekre hajlamos tagok nincsenek eléggé visszafogva, csak közben a viselkedésükkel üldözik el a rendben lévő réteget.

2023. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, akit nem ugatnak le, kiv. ha vmi nagyon specifikus hobbitémás kérdést tesz fel... ha bármi van benne, ami nem egzakt tudomány, úgyis lesz valaki, akinek nem lesz szimpatikus és bekiáll kutyázni... és ez nem attól függ, hogy ki az "alfa" meg az "omega", meg hogy "aki beszól másoknak, annak nem szólhatnak be". Én is tettem fel kérdést online társkereséssel kapcsolatban, amire mondjuk 20 válaszóból 18 kedvesen, értelmesen, hasznosan válaszolt, 2 meg elkezdett szekálni, hogy miért nem a gyk-n akarok ismerkedni, miért online társkeresőn, és nem is érdemlem meg a kapcsolatot, ha van olyan platform, ahol nem vagyok hajlandó ismerkedni.


Kérdezőket ritkán osztok ki, de van olyan eset, amikor nem tudom megállni. Pl. ha vki valótlanságokat igazságnak tüntet fel, vagy ha általánosítva uszít, vagy ha a semmire beképzelt (ilyen pl. az az eset, amikor a nőket zaklató, hímsoviniszta Alkeszkispocak elkezdi mondani, hogy milyen remek személyisége van, vagy amikor vki elkezdi, hogy "a diplomás pasik ménem akarnak velem ismerkedni amikor sokkal okkosab és inteligenseb vagyok mint a diplomás nők").

2023. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!